Praktische informatie

Jaarplanner 2023 - 2024

September    Oktober    November    December    Januari   Februari    Maart    April   Mei    Juni   Juli

Wk Dag Datum Start Eind Onderwerp
34 Ma 21-aug Leerlingen nog vrij (bijeenkomst personeel)
Di 22-aug Leerlingen nog vrij
Wo 23-aug 08:30 Introducties klassen dag 1 (+ fotograaf)
Do 24-aug 08:30 Introducties klassen dag 2 (+ brugklassen ICT-dag + fotograaf)
Vr 25-aug 08:30 Aanvang lessen volgens rooster
Vr 25-aug 14:30 16:00 Training leerlingmentoren
35 Ma 28-aug Trainingen stewardprogramma BK/3M/4H/5V (1 uur per groep) (o.v.b.)
Di 29-aug Trainingen stewardprogramma BK/3M/4H/5V (1 uur per groep) (o.v.b.)
Wo 30-aug Brugklaskamp (dag 1 van 3)
Wo 30-aug Trainingen stewardprogramma BK/3M/4H/5V (1 uur per groep) (o.v.b.)
Do 31-aug Brugklaskamp (dag 2 van 3)
Do 31-aug 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (1 van 12)
Vr 1-sep Brugklaskamp (dag 3 van 3)
36 Ma 4-sep 19:30 21:00 Kennismaking 2 & 3 havo
Ma 4-sep 20:00 Kennismaking 6 vwo (BK-aula en lokalen)
Di 5-sep 19:30 Kennismaking 4 mavo
Wo 6-sep 20:00 Kennismaking 5 vwo (BK-aula en lokalen)
Wo 6-sep 19:30 Kennismaking 4 havo
Wo 6-sep 20:15 Kennismaking 5 havo
Do 7-sep Excursie Den Haag tweede kamer 4M IM
Do 7-sep 19:30 21:00 Kennismaking 2,3 mavo
Do 7-sep 19:30 Ouderavond brugklassen dyslexiebegeleiding
Do 7-sep Zorgcarroussel medewerkers
Do 7-sep Bijeenkomst nieuwe medewerkers (2 van 12)
Vr 8-sep 14:30 16:00 Training leerlingmentoren
37 Ma 11-sep 20.00 Kennismaking 4 vwo (BK-aula en lokalen)
Ma 11-sep 19:30 21:00 Kennismaking 2 & 3 vwo
Di 12-sep Trainingen Stewardprogramma
Di 12-sep 4H CKV excursie Amersfoort (helft van de klassen, middag)
Di 12-sep 17:00 19:00 Kennismaking brugklas
Wo 13-sep Trainingen Stewardprogramma
Wo 13-sep 14:30 PWS-werkmiddag 5H/6V (1 van 4)
Do 14-sep Trainingen Stewardprogramma
Do 14-sep 15:00 17:00 45-minutenrooster i.v.m. teamvergaderingen
Vr 15-sep Trainingen Stewardprogramma (reservedag)
Vr 15-sep 08:30 10:00 Bezoek deel gemeenteraad i.h.k.v. Dag van de Democratie
Vr 15-sep Excursie Den Haag tweede kamer 4V IM
Vr 15-sep 4H CKV excursie Amersfoort (helft van de klassen, middag)
38 Ma 18-sep 15:00 17:00 Mentorenvergadering (2 van 5) (45-minutenrooster)
Di 19-sep
Wo 20-sep 13:00 CKV excursie 3M, Amersfoort
Do 21-sep 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (3 van 12)
Do 21-sep 19:30 22:00 MR + OR (1 van 8)
Vr 22-sep
39 Ma 25-sep
Di 26-sep 4V CKV excursie Antwerpen
Di 26-sep 14:30 16:30 Voorlichting 6V door oud-leerlingen
Do 28-sep 14:30 16:30 Voorlichting 5H door oud-leerlingen
Vr 29-sep 04:00 00:00 Paris en 24 heures
Za 30-sep 00:00 06:00 Paris en 24 heures
40 Ma 2-okt 14:30 PWS-werkmiddag 5H/6V (2 van 4)
Di 3-okt
Wo 4-okt
Do 5-okt Dag van de leraar/Dag van het onderwijspersoneel
Do 5-okt 08:30 Techniekdag 2M Amersfoort
Do 5-okt 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (4 van 12)
Vr 6-okt Start TW1 (alleen derde klassen)
Vr 6-okt Eemland studievoorlichting 4H (of do. 05.10)
41 Ma 9-okt TW1 OB + BB (m.u.v. BK)
Di 10-okt TW1 OB + BB (m.u.v. BK)
Wo 11-okt TW1 OB + BB (m.u.v. BK)
Do 12-okt TW1 OB + BB (m.u.v. BK)
Vr 13-okt TW1 OB + BB (m.u.v. BK)
Vr 13-okt 13:30 15:30 SportToCo (korfbal)
42 Ma 16-okt Herfstvakantie
Di 17-okt Herfstvakantie
Wo 18-okt Herfstvakantie
Do 19-okt Herfstvakantie
Vr 20-okt Herfstvakantie
43 Ma 23-okt 09:00 17:00 Studiedag 1 van 4 (leerlingen vrij, BB 2e fase reparatiewerk incl PWS 5H/6V)
Di 24-okt Huiswerkvrij OB
Di 24-okt 11:00 11:30 Griftland Goes Green, project onderbouw (BB les volgens 45-minutenrooster)
Wo 25-okt Griftland Goes Green, project onderbouw (BB les volgens 45-minutenrooster)
Do 26-okt Griftland Goes Green, project onderbouw (BB les volgens rooster)
Vr 27-okt Actiedag tweede leerjaar
Vr 27-okt 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (1 van 9)
Vr 27-okt Mechanische doorstroomprognose (foletawerkgroep)
44 Ma 30-okt START PERIODE 2, NIEUW ROOSTER
Ma 30-okt 15:30 17:30 Sectievoorzittersoverleg plenair
Di 31-okt Inhaal TW1 4/5H, 4/5/6V
Wo 1-nov Inhaal TW1 4/5H, 4/5/6V
Do 2-nov 11.15 11.30 Ontruimingsoefening
Do 2-nov 14:30 PWS-werkmiddag en GO! 5H/6V (3 van 4)
Do 2-nov 19:30 22:00 MR + OR (2 van 8)
Do 2-nov 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (5 van 12)
Vr 3-nov 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (2 van 9)
45 Ma 6-nov Rapportvergaderingen OB en BB (45-minutenrooster)
Ma 6-nov 14:30 16:30 Inhaalles LO – 4M 5V (6e en 7e uur)
Di 7-nov Rapportvergaderingen OB en BB (45-minutenrooster)
Wo 8-nov 11:00 13:00 Inhaalles LO – 5H 6V (3e en 4e uur)
Wo 8-nov 14:30 16:30 Inhaalles LO – 4H 4V (6e en 7e uur)
Wo 8-nov Rapportvergaderingen OB en BB (45-minutenrooster)
Do 9-nov Rapportvergaderingen OB en BB (45-minutenrooster)
Do 9-nov Voorlichting beroepsonderwijs 3M (Amersfoort)
Vr 10-nov Rapportvergaderingen OB en BB (45-minutenrooster)
Vr 10-nov 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (3 van 9)
46 Ma 13-nov Week 46, 47, 48, 49: driehoeksgesprekken OB/BB eerste ronde
Ma 13-nov CKV workshops 4H (1 van 4)
Ma 13-nov Excursie Den Haag tweede kamer 5V IM
Ma 13-nov Publicatie rapport 1
Di 14-nov 13:00 16:00 Rotary Beroepenmarkt (3M/4M/3H/3V/4H/4V/5H/5V/6V) (45-minuten rooster)
Wo 15-nov Herkansing TW1 4M
Wo 15-nov 13:00 16:30 Tafeltjesmiddag PO en mentoren klas 1
Do 16-nov 19:30 Ouderavond LOB 4M
Vr 17-nov 08:30 12:30 T is for Tech, lln science 2H, Amersfoort
47 Ma 20-nov Week 46, 47, 48, 49: driehoeksgesprekken OB/BB eerste ronde
Ma 20-nov DNA practicum 6V BIO. Groep 1: 10.45 – 12.45 uur, groep 2: 13.30 -15.30 uur
Ma 20-nov 08:30 15:30 Scholierenverkiezingen, centrale hal
Ma 20-nov 13:00 15:00 Training hartcoherentie BB (1 van 2)
Ma 20-nov 10:30 15:15 Excursie 2HB&2VX, 2HC&2VB, 2MA&2VA te Singer Museum, Laren (beurtelings)
Di 21-nov 14:30 Speeddates leerlingen 4M Waldheim -> 4H
Ma 20-nov 08:30 12:00 Excursie 2HA&2HD, 2MB te Singer Museum, Laren (beurtelings)
Di 21-nov 14:45 17:00 SportToCo brugklassen (badminton, tafeltennis)
Do 23-nov 14:30 16:30 Voorlichting oud-leerlingen aan 3M en 4M
Do 23-nov 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (6 van 12)
Vr 24-nov 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (4 van 9)
48 Ma 27-nov Week 46, 47, 48, 49: driehoeksgesprekken OB/BB eerste ronde
Ma 27-nov CKV workshops 4H (3 van 4)
Ma 27-nov 13:00 15:00 Training hartcoherentie BB (2 van 2)
Wo 29-nov 15:00 17:00 Sectievergadering (2 van 5) (45-minutenrooster)
Vr 1-dec Excursie examenleerlingen muziek 4H/V, 5H/V, 6V, Stopera Amsterdam (hele dag)
Vr 1-dec 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (5 van 9)
49 Ma 4-dec Week 46, 47, 48, 49: driehoeksgesprekken OB/BB eerste ronde
Ma 4-dec Schaatsdag en Sintvieringen
Di 5-dec Extra studiedag, geen lessen (wel PWS-werkmiddag, inhaal BB)
Di 5-dec 4H CKV presentatiemiddag podiumkunsten (helft van de klassen)
Di 5-dec 14:30 PWS-werkmiddag 5H/6V (4 van 4)
Wo 6-dec 09:30 12:00 Excursie 4HA (GBC) Vaarderhoogt, Soest
Wo 6-dec 15:30 16:30 Kerstversieren school i.s.m. LLR/OR
Do 7-dec Eemland studievoorlichting 5V
Do 7-dec 12:00 16:00 Excursie 5HA, Militair Museum Soesterberg
Do 7-dec 13:30 16:30 4M POD-presentaties (met ouders)
Do 7-dec 19:30 22:00 MR + OR (3 van 8)
Vr 8-dec Paarse Vrijdag
Vr 8-dec 08:30 10:30 Biologie Olympiade 6V
Vr 8-dec 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (6 van 9)
vr 8-dec 4H CKV presentatiemiddag podiumkunsten (helft van de klassen)
50 Ma 11-dec Deze week HOP week, brugklassen
Ma 11-dec 3H CKV workshop
Di 12-dec 15:00 17:00 Teamvergadering (2 van 4) (45-minutenrooster)
Wo 13-dec
Do 14-dec 3V CKV workshop
Do 14-dec 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (7 van 12)
Vr 15-dec 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (7 van 9)
51 Ma 18-dec Taaldorp Frans 3V
Ma 18-dec Excursie Den Haag tweede kamer 4H IM
Ma 18-dec 19:30 21:00 Informatieavond nieuwbouw omwonenden
Di 19-dec Taaldorp Frans 3H
Di 19-dec 14:30 Speeddates leerlingen 4M -> 4H
Di 19-dec 19:30 PWS-presentaties 6V
Wo 20-dec 19:00 PWS-presentaties 5H
Do 21-dec Mentorale kerstvieringen BB
Do 21-dec Inzamelingsactie Voedselbank
Do 21-dec 15:00 17:00 Kerstsporttoernooi, alle leerlingen
Vr 22-dec Meting stempelsaldo t.b.v. herkansing TW2 (tweede fase)
Vr 22-dec Inzamelingsactie Voedselbank
Vr 22-dec Mentorale kerstvieringen (ochtend)
Vr 22-dec 12:00 Start Kerstvakantie leerlingen
Vr 22-dec 13:30 14:30 JanDavid Sporttoernooi medewerkers
52 Ma 25-dec Kerstvakantie
Di 26-dec Kerstvakantie
Wo 27-dec Kerstvakantie
Do 28-dec Kerstvakantie
Vr 29-dec Kerstvakantie
1 Ma 1-jan Kerstvakantie
Di 2-jan Kerstvakantie
Wo 3-jan Kerstvakantie
Do 4-jan Kerstvakantie
Vr 5-jan Kerstvakantie
2 Ma 8-jan Huiswerkvrij OB
Ma 8-jan 08:30 09:30 Nieuwjaarsbijeenkomst medewerkers (lln 1e uur vrij)
Wo 10-jan 14:00 16:00 Open Lesmiddag groep 8 (1 van 2)
Do 11-jan 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (8 van 12)
Vr 12-jan 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (8 van 9)
3 Ma 15-jan
Ma 15-jan TW2 OB + BB
Di 16-jan TW2 OB + BB
Di 16-jan TW2 OB + BB
Di 16-jan Mentorenvergadering OB (3 van 5)
Wo 17-jan Excursie Amsterdam brugklassen Te/Sce
Wo 17-jan 16:30 18:00 GMR (1 van 2)
Do 18-jan TW2 OB + BB
Vr 19-jan Excursie Amsterdam brugklassen Te/Sce
Vr 19-jan TW2 OB + BB
4 Ma 22-jan START TWEEDE HALFJAAR, PERIODE 3, NIEUW ROOSTER
Ma 22-jan TW2 BB en 3M, 3V en3VX
Ma 22-jan LuVa Duits 5H
Ma 22-jan LuVa Frans 4M
Di 23-jan LuVa Duits 6V
Di 23-jan LuVa Engels 4M
Wo 24-jan LuVa Engels 5H
Do 25-jan LuVa Duits 4M
Do 25-jan LuVa Frans 6V
Do 25-jan 15:00 17:00 Mentorenvergadering BB (3 van 5) (45-minutenrooster)
Do 25-jan 19:30 Liquidatieavond 5GBC, Hilton Soestduinen
Vr 26-jan LuVa Engels 6V
Vr 26-jan 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (9 van 9)
5 Ma 29-jan Natuurkunde Olympiade 6V (2 klokuren, n.t.b.)
Ma 29-jan LuVa Frans 5H
Ma 29-jan CKV-Cultuurdag 3M, Idea Soest
Di 30-jan 15:00 17:00 Sectievergadering (3 van 5) (45-minutenrooster)
Di 30-jan 19:30 Informatieavond overstap 4M naar 4H
Di 30-jan 14:45 17:00 SportToCo (unihockey)
Do 1-feb 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (9 van 12)
Do 1-feb 15:00 17:00 Romeo & Juliet 6V Engels, aula
Do 1-feb 13:30 15:00 Finale voorleeswedstrijd brugklassen (aula)
Do 1-feb 19:30 MR + OR (4 van 8)
Vr 2-feb 45 min. rooster i.v.m. klaarzetten open dag
Za 3-feb 09:30 14:00 OPEN DAG
6 Ma 5-feb Deze week: sectiegesprekken (2 van 3)
Ma 5-feb Excursie 4V 5H Bio Naturalis
Ma 5-feb Publicatie rapport 2 OB
Ma 5-feb 12.00 Deadline aanvragen herkansing TW2 (tweede fase en 4M)
Di 6-feb 09:00 15:00 Pre-examenconcert – jury beoordeling
Di 6-feb 19:30 21:30 Informatieavond ouders groep 8
Do 8-feb 09:30 11:30 PO natuurkunde Straling 5H & 6V Groep 1
Do 8-feb 12:00 14:00 PO natuurkunde Straling 5H & 6V Groep 2
Do 8-feb 14:30 16:30 PO natuurkunde Straling 5H & 6V Groep 3
Vr 9-feb Excursie 5H&6V TE/HV Kunstmuseum Den Haag
Vr 9-feb 14:00 22:00 Examenconcert (generale en uitvoering)
Vr 9-feb Aanpassen doorstroomprognose (door mentoren met TL)
7 Ma 12-feb
Di 13-feb 19:30 Interactieve ouderavond 3M
Wo 14-feb Inhaal/herkansing TW 2 tweede fase + 4M
Wo 14-feb 14:00 16:00 Open Lesmiddag groep 8 (2 van 2)
Wo 14-feb 16:00 21:30 Spreekmomenten ouders (1 van 2)
Do 15-feb Inhaal/herkansing TW 2 tweede fase
Do 15-feb 12:00 Oriëntatiemiddag MBO 3M
Do 15-feb 16:00 21:30 Spreekmomenten ouders (2 van 2)
Vr 16-feb Studiedag (2 van 4) (álle leerlingen vrij, geen reparatiewerk BB)
8 Ma 19-feb Voorjaarsvakantie
Di 20-feb Voorjaarsvakantie
Wo 21-feb Voorjaarsvakantie
Do 22-feb Voorjaarsvakantie
Vr 23-feb Voorjaarsvakantie
9 Ma 26-feb Huiswerkvrij OB
Ma 26-feb Week 9/10/11/12/13 deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde
Ma 26-feb 19:30 Informatieavond profielkeuze 3H
Di 27-feb 15:00 17:00 Teamvergadering (3 van 4) (45-minutenrooster)
Wo 28-feb 09:00 17:00 Excursie biologie 4M, Artis Amsterdam
Wo 28-feb Excursie aardrijkskunde 6V, Schoorl en Amsterdam
Do 29-feb 09.00 20.30 Excursie tekenen 4V en 5V, Rotterdam
Do 29-feb 19:30 Informatieavond profielkeuze 3V
Vr 1-mrt Kuipspektakel brugklassen
10 Ma 4-mrt Week 9/10/11/12/13 deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde
Ma 4-mrt Excursie Te/Hv 3MC/3HA/3VB, KaDE Amersfoort (verzet van week 7)
Wo 6-mrt 09:00 14:30 Studiedag (3 van 4), (lln. vrij, inhaal/reparatiewerk lln tweede fase)
Wo 6-mrt 14:30 18:00 Onderwijssymposium Soest/Baarn
Do 7-mrt TW 3 examenklassen
Do 7-mrt Excursie Te/Hv 3MA/3VA/3VX, kADE Amersfoort (verzet van week 7)
Do 7-mrt LOB bustour mavodocenten (optioneel)
Do 7-mrt 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (10 van 12)
Do 7-mrt 19:30 MR + OR (5 van 8)
Vr 8-mrt TW 3 examenklassen
Vr 8-mrt Excursie 3MB/3HC/3HD/3VC Te/Hv kADE Amersfoort (verzet van week 7)
11 Ma 11-mrt Week 9/10/11/12/13 deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde
Ma 11-mrt TW 3 examenklassen
Di 12-mrt TW 3 examenklassen
Wo 13-mrt TW 3 examenklassen
Do 14-mrt TW 3 examenklassen
Do 14-mrt 12:00 Oriëntatiemiddag MBO 3M
Vr 15-mrt TW 3 examenklassen
Vr 15-mrt Infomarkt 3H/3V (LOB) + 4M overstap 4H
Vr 15-mrt Meting stempelsaldo voor herkansing TW3 (tweede fase)
12 Ma 18-mrt Week 9/10/11/12/13 deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde
Ma 18-mrt 14:30 16:30 Inhaalles LO – 5H 6V (6e en 7e uur)
Wo 20-mrt TW 3 OB, 3M, 4H, 4V, 5V
Wo 20-mrt 11:00 13:00 Inhaalles LO – 4M 5V (3e en 4e uur)
Do 21-mrt TW 3 OB, 3M, 4H, 4V, 5V
Do 21-mrt 19:30 21:30 Thema-avond Ouderraad
Vr 22-mrt TW 3 OB, 3M, 4H, 4V, 5V
Vr 22-mrt Einde stempelplicht examenklassen 2e fase
13 Ma 25-mrt Week 9/10/11/12/13 deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde
Ma 25-mrt Excursie SnowWorld 4M
Ma 25-mrt TW 3 OB, 3M, 4H, 4V, 5V
Di 26-mrt TW 3 OB, 3M, 4H, 4V, 5V
Wo 27-mrt TW 3 OB, 3M, 4H, 4V, 5V
Wo 27-mrt 13:00 16:00 Sportmiddag 5H en 6V
Do 28-mrt Deadline cijfers  examenklassen TW3 in SOM
Do 28-mrt Paasvieringen (mentoraal)
Do 28-mrt Inleveren def. profielkeuze 3H en 3V
Vr 29-mrt Goede Vrijdag, leerlingen vrij
14 Ma 1-apr Tweede Paasdag, leerlingen vrij
Ma 1-apr HOP week brugklassen
Di 2-apr Start interne examentraining 4M/5H/6V
Di 2-apr Gastcollege UvA 4V & 5V scheikunde (aula)
Di 2-apr Deadline aanvragen herkansing TW 3 examenklassen
Di 2-apr 13:30 Voorbereiding werkweek 4H
Di 2-apr 19:30 Informatieavond ouders en leerlingen werkweek 4H
Wo 3-apr 15:00 17:00 Sectievergadering (4 van 5) (45-minutenrooster)
Wo 3-apr 13:00 16:00 Sportmiddag 4H, 4V
Do 4-apr Inleveren def profielkeuze 4M naar 4H
Vr 5-apr 20:00 01:00 Galafeest Kwissut (klas 3 t/m 6)
15 Ma 8-apr START PERIODE 4, NIEUW ROOSTER
Ma 8-apr Deze week: vervolg interne examentraining 4M/5H/6V
Ma 8-apr Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster)
Ma 8-apr Inhaal/herkansing TW 3 4M + 5H + 6V
Di 9-apr Suikerfeest Islamitische leerlingen
Di 9-apr Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster)
Wo 10-apr Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster)
Do 11-apr Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster)
Do 11-apr 15:00 17:00 Mentorenvergadering (4 van 5, facultatief, o.v.b.) (45-minutenrooster)
Do 11-apr MR + OR (6 van 8)
Vr 12-apr Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster)
Vr 12-apr 08:30 Workshops muziek 4H/V, 5V ‘The Art connection’, de Rank Soest i.s.m. HBL
16 Ma 15-apr Deze week: vervolg interne examentraining 4M/5H/6V
Ma 15-apr Aanpassen doorstroomprognose (door mentoren met TL)
Ma 15-apr Publicatie rapport 3 OB en BB
Ma 15-apr Deadline cijfers inhaal/herkansing examenklassen in SOM
Ma 15-apr 14.45 17:00 Teamvergadering BB havo/vwo (4 van 4) (géén 45-min rooster!)
Ma 15-apr 19:30 Informatieavond werkweek 3M
Di 16-apr Publicatie SE-cijfers examenleerlingen en -ouders
Wo 17-apr Deadline aanvragen inhaal/herkansing TW 3 (4H + 4V + 5V)
Wo 17-apr Excursie 3H AK en ECO Rotterdam
Do 18-apr Deadline bezwaar op SE-cijfers examenleerlingen
Do 18-apr 17:00 18:00 Informatiebijeenkomst overstap 3H naar 4M
Do 18-apr Uitreiking SE cijferlijsten examenleerlingen
Do 18-apr 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (11 van 12)
Do 18-apr Excursie 3V AK en GS Nijmegen
Do 18-apr 14:30 Griftland’s Got Talent Show
Do 18-apr 19:30 Griftland’s Got Talent Show
Vr 19-apr 08:30 20:00 Uitje examenklassen laatste lesdag + eten op school (aula en mavoplein)
Vr 19-apr Uiterste inleverdatum vakkenkeuze/profielkeuze 2M/3M
17 Ma 22-apr Meivakantie
Di 23-apr Meivakantie
Wo 24-apr Meivakantie
Do 25-apr Meivakantie
Vr 26-apr Meivakantie
18 Ma 29-apr Meivakantie
Di 30-apr Meivakantie
Wo 1-mei Meivakantie
Do 2-mei Meivakantie
Vr 3-mei Meivakantie
19 Ma 6-mei Deze week: vervolg interne examentraining 4M/5H/6V
Ma 6-mei Huiswerkvrij OB
Di 7-mei 14:45 17:00 SportToCo voetbal, brugklassen
Wo 8-mei Inhaal/herkansing TW 3 4H + 4V + 5V
Do 9-mei Hemelvaart, vrij
Vr 10-mei Dag na Hemelvaart, school dicht
20 Ma 13-mei Deze week: werkweken 3M/4H/5V en projectweek OB en 4V CKV
Ma 13-mei Deze week: 4V CKV projectweek Film
Di 14-mei CE 1
Wo 15-mei CE 1
Wo 15-mei 09:00 14:00 Excursie Dierenpark Amersfoort, 2M, 2H en 2V
Do 16-mei CE 1
Vr 17-mei CE 1
21 Ma 20-mei Tweede Pinksterdag, vrij
Di 21-mei HOP week brugklassen
Di 21-mei CE 1
Wo 22-mei CE 1
Do 23-mei CE 1
Do 23-mei 08:30 14:30 Mobiel planetarium 3M natuurkunde (2e+5e uur) en 5V NLT (1e+3e uur)
Do 23-mei 19:30 MR + OR (7 van 8)
Vr 24-mei CE 1
22 Ma 27-mei Deze week: CKV 4V workshops (1 van 3)
Ma 27-mei CE 1
Di 28-mei CE 1
Di 28-mei 15:00 17:00 SportToCo volleybal, brugklassen
Wo 29-mei 09:00 17:00 3M IT & Design, Excursie Beeld en Geluid, Hilversum
Do 30-mei Excursie 5V, Water AK (Veessen/Wapenveld)
Do 30-mei 15:00 17:00 Mentorenvergadering (5 van 5) (45-minutenrooster)
23 Ma 3-jun Deze week: sectiegesprekken (3 van 3)
Ma 3-jun 14:30 Uitleg PWS, 5V, aula
Di 4-jun 14:30 15:30 Sponsorloop brugklassen
Wo 5-jun 12:00 17:00 Debattoernooi Amersfoort, debatclub
Do 6-jun 15:00 17:00 Teamvergadering (4 van 4) (45-minutenrooster)
Vr 7-jun 08:30 19:30 Museum Marathon 4H/5V
24 Ma 10-jun Deze week: CKV 4V workshops (2 van 3)
Ma 10-jun Deze week voortgangsgesprekken sectievoorzitters (+ week 25)
Di 11-jun 09:00 16:30 Studiedag (4 van 4), leerlingen vrij
Di 11-jun 08:30 15:00 4V CKV presentatiemiddag podiumkunsten (helft van de klassen)
Wo 12-jun Uitslag CE 1
Do 13-jun
Vr 14-jun 4V CKV presenatiemiddag podiumkunsten (helft van de klassen)
25 Ma 17-jun Deze week cijferloze week onderbouw
Ma 17-jun 13:30 16:00 Posterpresentaties NE, 4H, aula
Di 18-jun CE 2
Wo 19-jun CE 2
Do 20-jun CE 2
Do 20-jun 19:30 MR + OR (8 van 8)
Vr 21-jun CE2
Vr 21-jun Einde stempelplicht 4H 4V 5V
26 Ma 24-jun CE2
Ma 24-jun 08:30 13:00 Taaldorp Frans BK (groep 1)
Ma 24-jun TW4 (OB en BB)
Di 25-jun CE2
Di 25-jun 08:30 13:00 Taaldorp Frans BK (groep 2)
Di 25-jun TW4 (OB en BB)
Wo 26-jun TW4 (OB en BB)
Do 27-jun TW4 (OB en BB)
Do 27-jun 16:30 18:00 GMR (2 van 2)
Vr 28-jun TW4 (OB en BB)
Vr 28-jun Watersportweekend klas 2
Za 29-jun Watersportweekend klas 2
Zo 30-jun Watersportweekend klas 2
27 Ma 1-jul Sportdag OB: sportdag klas 1 (atletiekbaan Peijnenburg, Soest)
27 Ma 1-jul Sportdag OB: sportdag 2HV (Klimbos)
Ma 1-jul Klas 2 en 3 toetsen inhalen
Di 2-jul Uitslag CE2
Di 2-jul Inhaal TW4 4H 4/5V
Di 2-jul Klas 1 toetsen inhalen, kluisjes
Di 2-jul Klas 2 sportdag (Griftland College)
Di 2-jul Klas 3 mentoractiviteit
Wo 3-jul Klas 1 mentoractiviteit
Wo 3-jul Klas 2M mentoractiviteit, 2HV nog niet bekend
Wo 3-jul Klas 3 sportdag (Soester Duinen)
Wo 3-jul 09:00 10:30 Kennismakingsochtend nieuwe brugklassers
Wo 3-jul 19:30 Diploma-uitreiking mavo
Do 4-jul 16:30 Diploma-uitreiking havo
Vr 5-jul 16:30 Diploma-uitreiking vwo
28 Ma 8-jul Boeken inleveren alle klassen
Di 9-jul Start zomerschool
Wo 10-jul Zomerschool
Wo 10-jul 09:00 10:30 Uitloopmoment kennismaking nieuwe brugklassers
Do 11-jul 08:30 12:00 Sectievergadering (5 van 5)
Do 11-jul Zomerschool
Vr 12-jul Zomerschool
Vr 12-jul 08:30 10:30 Laatste schooldag, uitdelen rapport 4
29 Ma 15-jul Zomervakantie (t/m vr. 23 augustus 2024)
Ma 15-jul Zomerschool
Di 16-jul Zomerschool
Wo 17-jul Zomerschool
Do 18-jul Zomerschool
Vr 19-jul Zomerschool

Ons laatste nieuws

Brugklassers Griftland College halen ruim 11000 euro op voor Make-A-Wish

Complimenten aan onze brugklasleerlingen! Met de sponsorloop haalden ze maar liefst 11.295 euro op voor Make-A-Wish Nederland. Dit mooie geldbedrag werd met een cheque symbolisch ...
Scherm­afbeelding 2024-05-06 om 08.56.41

Tinkerspace in de Soester Courant

Leuk artikel in de Soester Courant over onze Masterclass Tinkerspace. Tinkerspace is een plek waar leerlingen uit groep 8 van de basisscholen uit Soest en ...
iddink

Informatie over cyberaanval bij Iddink Learning Materials BV

Iddink Learning Materials BV is op donderdag 11 april getroffen door een cyberaanval. Hierover heeft Iddink ons na de aanval geïnformeerd. Iddink is tot vorig ...