Praktische informatie

Jaarplanner


JAARPLANNER GRIFTLAND COLLEGE 2022-2023

Wk  Dag Datum Start  Eind Onderwerp
34 Ma 22-aug Leerlingen nog vrij
Ma 22-aug 08:30 09:00 Inloop personeel
Ma 22-aug 09:00 10:00 Openingsbijeenkomst personeel
Ma 22-aug 10:30 11:30 Mentorenvergadering (1 van 5)
Ma 22-aug 11:30 12:30 Sectievergadering (1 van 5)
Ma 22-aug 12:45 13:30 Lunchtijd
Ma 22-aug 13:30 15:30 Warme overdracht en overige werkzaamheden
Di 23-aug 08:30 Introducties klassen dag 1
Wo 24-aug 08:30 Introducties klassen dag 2
Do 25-aug Aanvang lessen volgens rooster (brugklassen apart progr. Uitrol iPads)
Vr 26-aug 14:30 16:00 Training leerlingmentoren
35 Ma 29-aug Trainingen stewardprogramma BK/3M/4H/5V (1 uur per groep)
Di 30-aug Trainingen stewardprogramma BK/3M/4H/5V (1 uur per groep)
Wo 31-aug Sectievoorzitterstraining (4 van 4, inhaal van 16 juni )
Wo 31-aug Brugklaskamp
Wo 31-aug Trainingen stewardprogramma BK/3M/4H/5V (1 uur per groep)
Do 1-sep 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (1 van 12)
Do 1-sep Brugklaskamp + sportdag
Vr 2-sep Brugklaskamp
36 Ma 5-sep Schoolfotograaf (dag 1 van 2)
Ma 5-sep 19:30 21:00 Kennismaking 2 & 3 havo
Ma 5-sep 20:00 Kennismaking 6 vwo
Di 6-sep Schoolfotograaf (dag 2 van 2)
Wo 7-sep 20:00 Kennismaking 4 vwo
Wo 7-sep 19:30 Kennismaking 4 havo
Wo 7-sep 20:15 Kennismaking 5 havo
Do 8-sep 19:30 21:00 Kennismaking 2 mavo
Do 8-sep 20:00 21:30 Kennismaking 3 mavo
Do 8-sep 19:30 Ouderavond brugklassen dyslexiebegeleiding (o.v.b.)
Do 8-sep 15:00 16:30 Zorgcarroussel medewerkers
Do 8-sep 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (2 van 12)
Vr 9-sep 14:30 16:00 Training leerlingmentoren
37 Ma 12-sep Excursie 4H IM Tweede Kamer (groep 1)
Ma 12-sep 19:30 Kennismaking 5 vwo
Ma 12-sep 19:30 21:00 Kennismaking 2 & 3 vwo
Di 13-sep 15:00 17:00 Teamvergadering (1 van 4) (45-minutenrooster)
Di 13-sep 17:00 19:00 Kennismaking brugklas
Di 13-sep 20:00 Kennismaking 4 mavo
Wo 14-sep
Do 15-sep 14:30 16:30 PWS middag 5H en 6V (1e werkmoment)
Vr 16-sep Excursie 4H IM Tweede Kamer (groep 2)
38 Ma 19-sep 15:00 17:00 Mentorenvergadering (2 van 5) (45-minutenrooster)
Ma 19-sep 13:30 16:30 CKV-middag 4HD en 4HF in Amersfoort
Di 20-sep 13:30 16:30 CKV-middag 4HA en 4HC in Amersfoort
Wo 21-sep 13:30 16:30 CKV-middag 4HB,  4HE en 4HG in Amersfoort
Do 22-sep 19:30 22:00 MR + OR (1 van 8)
Do 22-sep 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (3 van 12)
Vr 23-sep
39 Ma 26-sep
Di 27-sep 08:30 21:00 Excursie 4V CKV Antwerpen
Di 27-sep
Wo 28-sep
Do 29-sep Qompas training voor mentoren (doorlopend, blokken van 2 uur)
Vr 30-sep 04:00 Paris en 24 heures 5H/6V Frans (t/m za 1 okt. 06:00)
40 Ma 3-okt Deze week: Week van de Duurzaamheid
Ma 3-okt 09:00 16:00 PWS-dag 5H 6V (2e werkmoment)
Di 4-okt 08:30 16:00 Project Griftland Goes Green hele school (lessen vervallen)
Wo 5-okt Dag van de leraar/Dag van het onderwijspersoneel
Wo 5-okt 08:30 16:00 Project Griftland Goes Green hele school (lessen vervallen)
Do 6-okt 08:30 16:00 Project Griftland Goes Green hele school
Do 6-okt 08:30 12:00 Dag van de Techniek 2M (ochtend)
Vr 7-okt
41 Ma 10-okt Deze week: 3MHV Excursie KAdE (TE/HV) (verplaatst naar week 7)
Di 11-okt 15:00 17:00 Sectievoorzittersoverleg (1 van 3)
Wo 12-okt
Do 13-okt LOB bustour docenten/mentoren mavo (optioneel)
Do 13-okt 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (4 van 12)
Vr 14-okt 13:00 16:30 Opleidingenmarkt 4H HU locatie Amersfoort (middag)
Vr 14-okt 15:00 17:00 SportToCo Brugklas (korfbal)
42 Ma 17-okt Deze week: signaleringsvergaderingen brugklassen
Ma 17-okt Meetweek planning en organisatie BK (1 van 3)
Ma 17-okt TW1 BB (incl. 3M)
Di 18-okt TW1 BB (incl. 3M)
Wo 19-okt TW1 BB (incl. 3M)
Do 20-okt TW1 BB (incl. 3M)
Do 20-okt 19:30 22:00 MR + OR (2 van 8)
Vr 21-okt TW1 BB (incl. 3M)
Vr 21-okt Mechanische doorstroomprognose (foletawerkgroep)
Vr 21-okt 08:30 13:30 Actiedag tweede klassen
43 Ma 24-okt Herfstvakantie
Di 25-okt Herfstvakantie
Wo 26-okt Herfstvakantie
Do 27-okt Herfstvakantie
Vr 28-okt Herfstvakantie
44 Ma 31-okt Excursie klas 2 TE Singer Museum, Laren Verschoven naar maandag 21 nov.
Ma 31-okt START PERIODE 2 (NIEUW ROOSTER)
Ma 31-okt 09:00 17:00 Studiedag 1 van 4 (leerlingen vrij, BB 2e fase reparatiewerk)
Di 1-nov Huiswerkvrij OB
Di 1-nov 11:00 11:30 Ontruimingsoefening
Wo 2-nov
Do 3-nov 14:30 16:30 PWS-middag 5H 6V (3e werkmoment)
Do 3-nov 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (5 van 12)
Vr 4-nov 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (1 van 9)
45 Ma 7-nov Deze week: ma t/m donderdag 45 minutenrooster Beverwedstrijd (BK, 2H, 2V – Informatica/ICT)
Ma 7-nov Mentorrapport brugklassen
Ma 7-nov Workshop/voorstelling CKV Junior – 3H
Ma 7-nov Rapportvergadering OB (45-minutenrooster)
Ma 7-nov Inhaalmoment LO BB periode 1 (1 van 2)
Di 8-nov Inhaal TW1 4/5H, 4/5/6V
Di 8-nov Rapportvergadering OB (45-minutenrooster)
Wo 9-nov Inhaalmoment LO BB periode 1 (2 van 2)
Wo 9-nov Inhaal TW1 4/5H, 4/5/6V
Wo 9-nov Rapportvergadering OB (45-minutenrooster)
Wo 9-nov Workshop/voorstelling CKV Junior – 3V
Do 10-nov Inhaal TW1 4/5H, 4/5/6V
Do 10-nov Rapportvergadering OB (45-minutenrooster)
Do 10-nov  09:45 14:00 Voorlichtingsdag beroepsonderwijs 3M
Vr 11-nov 60-minutenrooster
Vr 11-nov 11:00 13:00 DNA practicum 6V biologie
Vr 11-nov 13:30 15:30 Excursie 3M CKV Amersfoort
Vr 11-nov 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (2 van 9)
46 Ma 14-nov Deze week 45-minutenrooster Deze week: Beverwedstrijd (BK, 2H, 2V – Informatica/ICT)
Ma 14-nov Week 46, 47, 48, 49: driehoeksgesprekken OB/BB eerste ronde
Ma 14-nov Rapportvergadering BB (45 minutenrooster)
Ma 14-nov Publicatie rapport 1 OB
Di 15-nov 13:00 16:00 Rotary Beroepenmarkt (3M/4M/3H/3V/4H/4V/5H/5V/6V) (45-minutenrooster!)
Di 15-nov Rapportvergadering BB (45-minutenrooster)
Wo 16-nov Herkansing TW1 4M
Wo 16-nov Tafeltjesmiddag brugklasmentoren
Wo 16-nov Rapportvergadering BB (45-minutenrooster)
Do 17-nov 13:00 13:30 Lunchpauzeverkoop GBC-bedrijfjes 4HA medewerkers
Do 17-nov Speeddates docenten/leerlingen overstap leerlingen 4M naar 4H Waldheim
Do 17-nov Ouderavond LOB 4M
Do 17-nov Rapportvergadering BB (45-minutenrooster)
Vr 18-nov Excursie 5V IM Tweede Kamer
Vr 18-nov 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (3 van 9)
Vr 18-nov 15:45 17:00 Rapportvergadering BB (45-minutenrooster)
47 Ma 21-nov Deze week: Beverwedstrijd (BK, 2H, 2V – Informatica/ICT)
Ma 21-nov Excursie klas 2 TE Singer Museum, Laren (indeling en tijden volgen, verzet van week 44)
Ma 21-nov Week 46, 47, 48, 49 : driehoeksgesprekken OB/BB eerste ronde
Ma 21-nov Excursie BB muziek dag 1
Ma 21-nov Publicatie rapport 1 BB
Di 22-nov Excursie BB muziek dag 2
Wo 23-nov 12:00 16:00 Excursie 2H science Technet Eemland
Do 24-nov 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (6 van 12)
Do 24-nov LOB studie-/beroepsvoorlichting 5H door oud-leerlingen
Vr 25-nov 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (4 van 9)
48 Ma 28-nov Week 46, 47, 48, 49 driehoeksgesprekken OB/BB eerste ronde
Di 29-nov 15:00 17:00 Sectievergadering (2 van 5) (45-minutenrooster)
Di 29-nov 13:30 15:30 Sport ToCo Brugklas (volleybal)
Di 29-nov 09:30 15:00 Hartcoherentie training 1 BB
Wo 30-nov 09:30 15:00 Hartcoherentie training 1 BB
Do 1-dec 19:30 22:00 MR + OR (3 van 8)
Do 1-dec LOB studie-/beroepsvoorlichting 6V door oud-leerlingen
Do 1-dec 11:00 13:00 Excursie 4M Gemeentehuis Soest
Vr 2-dec 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (5 van 9)
49 Ma 5-dec Week 46, 47, 48, 49 driehoeksgesprekken OB/BB eerste ronde
Ma 5-dec Schaatsdag OB en Sintvieringen
Ma 5-dec 09:00 16:00 PWS-dag 5H en 6V (4e werkmoment)
Di 6-dec 09:30 15:00 Hartcoherentie training 2 BB
Di 6-dec 14:00 Opleidingenmarkt 5V (Het Nieuwe Eemland)
Wo 7-dec 09:30 15:00 Hartcoherentie training 2 BB
Do 8-dec 13.30 16.30 4M POD-presentaties (met ouders)
Vr 9-dec Paarse Vrijdag
Vr 9-dec 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (6 van 9)
50 Ma 12-dec HOP week – Meetweek planning en organisatie BK (2 van 3)
Di 13-dec 13:30 17:00 Presentatiemiddag CKV 4H groep 1
Di 13-dec 15:00 17:00 Teamvergadering (2 van 4) (45-minutenrooster)
Di 13-dec 14:00 15:00 Speeddates docenten overstap leerlingen 4M naar 4H
Wo 14-dec
Do 15-dec 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (7 van 12)
Do 15-dec 16:00 18:30 Kerstborrel medewerkers en oud-medewerkers (o.v.b.)
Do 15-dec 15:00 17:00 Sport ToCo Brugklas (tafeltennis)
Do 15-dec LOB studie-/beroepsvoorlichting 3M en 4M (middag)
Do 15-dec Bedrijfsbezoek kerstmarkt Vaarderhoogt (4HA) (dagdeel n.t.b.)
Vr 16-dec 08:30 10:30 Biologie Olympiade 6V
Vr 16-dec 13:30 17:00 Presentatiemiddag CKV 4H groep 2
Vr 16-dec 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (7 van 9)
51 Ma 19-dec
Di 20-dec 19:30 PWS presentaties 6V
Wo 21-dec 19:30 PWS presentaties 5H
Do 22-dec 13:30 15:30 Kersttheater BB (13.30 uur 5e en 6e klas, 14.30 uur 4e klas)
Do 22-dec 20:15 21:15 Kersttheater benefietvoorstelling ten bate van Stichting Vluchteling (inloop vanaf 19:30 uur)
Vr 23-dec Meting stempelsaldo t.b.v. herkansing TW2
Vr 23-dec Kersttheater OB (08.30 2e klas, 09.30 1e klas, 11.00 3e klas)
Vr 23-dec 08:30 12:30 Inhaal achterstallig werk Tweede Fase leerlingen
Vr 23-dec 12:00 Start Kerstvakantie leerlingen
Vr 23-dec 12:30 13:30 Kerstlunch medewerkers
Vr 23-dec 13:30 15:00 JanDavid Sporttoernooi medewerkers
52 Ma 26-dec Kerstvakantie
Di 27-dec Kerstvakantie
Wo 28-dec Kerstvakantie
Do 29-dec Kerstvakantie
Vr 30-dec Kerstvakantie
1 Ma 2-jan Kerstvakantie
Di 3-jan Kerstvakantie
Wo 4-jan Kerstvakantie
Do 5-jan Kerstvakantie
Vr 6-jan Kerstvakantie
2 Ma 9-jan Deze week: Natuurkunde Olympiade 6V (blokuur in computerlokaal)
Ma 9-jan START TWEEDE HALFJAAR (P3), NIEUW ROOSTER
Ma 9-jan Huiswerkvrij onderbouw
Ma 9-jan 08:30 09:30 Nieuwjaarsbijeenkomst medewerkers (lln 1e uur vrij)
Di 10-jan 08:30 Excursie brugklassen Amsterdam (NEMO en Rijksmuseum)
Wo 11-jan 14:00 16:00 Open Lesmiddag groep 8 (1 van 2)
Do 12-jan 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (8 van 12)
Vr 13-jan Aanpassen doorstroomprognose (door mentoren met TL)
Vr 13-jan 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (8 van 9)
3 Ma 16-jan TW2 BB (incl. 3M)
Di 17-jan 45-minutenrooster
Di 17-jan TW2 BB (incl. 3M)
Wo 18-jan TW2 BB (incl. 3M)
Wo 18-jan 16:30 18:00 GMR (1 van 2)
Do 19-jan TW2 BB (incl. 3M)
Do 19-jan 15:00 17:00 Mentorenvergadering (3 van 5) (45-minutenrooster)
Vr 20-jan Publicatie rapport 2 OB TW2 BB (incl. 3M)
Vr 20-jan Excursie Brugklassen Amsterdam (NEMO en Rijksmuseum)
Vr 20-jan 15:45 17:00 Vrijdagmiddagactiviteiten (9 van 9)
4 Ma 23-jan TW2 BB (incl. 3M)
Ma 23-jan LuVa 6V Duits
Ma 23-jan LuVa 5H Frans
Ma 23-jan 09:30 CKV Cultuurdag 3M (Idea, Soest)
Di 24-jan LuVa 5H Duits
Di 24-jan LuVa 6V Frans
Di 24-jan 5V wiskunde-olympiade (wiskunde B)
Di 24-jan 15:00 17:00 Sectievergadering (3 van 5) (45-minutenrooster)
Di 24-jan 13:30 15:30 Kick-off 4H GBC
Wo 25-jan 15:00 17:00 Sport ToCo Brugklas (volleybal)
Wo 25-jan LuVa 4M Frans
Wo 25-jan LuVa 6V Engels
Do 26-jan 08:30 10:30 Scheikunde Olympiade 6V
Do 26-jan LuVa 4M Duits
Do 26-jan LuVa 4M Engels (verplaatst naar ma. 30 jan)
Do 26-jan 19:30 Liquidatievergadering GBC 5HA
Vr 27-jan LuVa 5H Engels
Vr 27-jan Natuurkunde Olympiade 6V
5 Ma 30-jan Inhaal TW2 4/5H 4/5/6V
Ma 30-jan LuVa 4M Engels
Di 31-jan Informatieavond overstap 4M naar 4H
Di 31-jan Inhaal TW2 4/5H 4/5/6V
Wo 1-feb Inhaal TW2 4/5H 4/5/6V
Do 2-feb Inhaal TW2 4/5H 4/5/6V
Do 2-feb 19:30 MR + OR (4 van 8)
Do 2-feb 14:30 16:30 Bijeenkomst nieuwe medewerkers (9 van 12)
Vr 3-feb 45 minutenrooster
Vr 3-feb 10:15 Excursie 5H biologie, Naturalis Leiden
Za 4-feb 09:30 14:00 OPEN DAG 
6 Ma 6-feb 09:00 Deadline cijfers TW2 (en notities BB) in SOM
Ma 6-feb 19:30 Interactieve ouderavond LOB 3M (verplaatst van 14 feb)
Di 7-feb Studiedag (2 van 4) (leerlingen vrij, BB 2e fase reparatiewerk)
Di 7-feb 19:30 21:30 Informatieavond ouders groep 8
Wo 8-feb
Do 9-feb 12:00 Deadline aanvraag herkansing TW2 (tweede fase + 4M)
Vr 10-feb 14:30 17:00 Romeo and Juliet Performance 6V
7 Ma 13-feb Deze week: 3MHV Excursie KAdE (TE/HV) (optioneel, afh van expositie)
Ma 13-feb 09:30 11:30 PO Straling 5H en 6V (ronde 1)
Ma 13-feb 12:30 14:30 PO Straling 5H en 6V (ronde 2)
Ma 13-feb 16:00 21:30 Spreekmomenten ouders (1 van 2)
Di 14-feb 16:00 21:30 Spreekmomenten ouders (2 van 2)
Wo 15-feb 14:00 16:00 Open Lesmiddag groep 8 (2 van 2)
Do 16-feb 12:00 Orientatiedag MBO 3M en 4M (4M optioneel)
Do 16-feb 12:00 Voorleeswedstrijd Brugklassen
Vr 17-feb Herkansing TW2 (tweede fase + 4M)
Vr 17-feb 20:00 01:00 Galafeest Kwissut, klas 3 t/m 6
8 Ma 20-feb Deze week: PO straling Natuurkunde 5H&6V (of week 7)
Ma 20-feb 08:30 16:30 Beoordelingen examenconcert
Ma 20-feb 19:30 20:30 Informatieavond ouders profielkeuze 3 havo
Di 21-feb 15:00 17:00 Teamvergadering (3 van 4) (45-minutenrooster)
Di 21-feb 19:30 20.30 Informatieavond ouders profielkeuze 3 vwo
Wo 22-feb
Do 23-feb 19:30 Examenconcert
Do 23-feb 09:00 17:00 Excursie Dierenpark Amersfoort 4M biologie
Vr 24-feb Meting stempelsaldo voor herkansing TW3
Vr 24-feb 08:30 17:00 Excursie TE/HV Kunstmuseum Den Haag en Mauritshuis 4M/5H/6V
9 Ma 27-feb Voorjaarsvakantie
Di 28-feb Voorjaarsvakantie
Wo 1-mrt Voorjaarsvakantie
Do 2-mrt Voorjaarsvakantie
Vr 3-mrt Voorjaarsvakantie
10 Ma 6-mrt Week 10,11, 12, 13,14: deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde
Ma 6-mrt Huiswerkvrij OB
Di 7-mrt 15:00 17:00 Sport ToCo Brugklas (Badminton)
Wo 8-mrt 19:30 Informatieavond GBC ouders/lln 3H 4M
Do 9-mrt TW3 (BB incl. 3M)
Do 9-mrt 19:30 MR + OR (5 van 8)
Do 9-mrt LOB bustour 2 (optioneel) docenten/mentoren mavo
Do 9-mrt Bijeenkomst nieuwe medewerkers (10 van 12, verzet van 06.03)
Vr 10-mrt TW3 (BB incl. 3M)
11 Ma 13-mrt Week 10, 11, 12, 13,14: deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde
Ma 13-mrt HOP week – meetweek planning en organisatie BK (3 van 3)
Ma 13-mrt Deze week: interactieve mentorles 2M
Ma 13-mrt TW3 (BB incl. 3M)
Di 14-mrt TW3 (BB incl. 3M)
Wo 15-mrt TW3 (BB incl. 3M)
Wo 15-mrt 19:30 22:00 Thema-avond Ouderraad (o.v.b.)
Do 16-mrt TW3 (BB incl. 3M)
Vr 17-mrt TW3 alleen 5H en 6V (3M/4M/4H/4V/5V hebben les)
Vr 17-mrt 13:30 16:00 Infomarkt profielkeuze 3H/3V
12 Ma 20-mrt Week 10,11, 12, 13,14: deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde
Ma 20-mrt Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster)
Ma 20-mrt Inhaalmoment LO BB periode 3 (1 van 2)
Di 21-mrt Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster)
Wo 22-mrt Inhaal TW3 4/5H 4/5/6V
Wo 22-mrt Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster)
Wo 22-mrt Inhaalmoment LO BB periode 3 (2 van 2)
Do 23-mrt Inhaal TW3 4/5H 4/5/6V
Do 23-mrt Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster)
Do 23-mrt 15:00 17:00 Mentorenvergadering (4 van 5, facultatief, o.v.b.) (45-minutenrooster)
Do 23-mrt 12:00 17:00 LOB oriëntatiemiddag 3M
Vr 24-mrt Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster)
Vr 24-mrt Inhaal TW3 4/5H 4/5/6V
Vr 24-mrt 19:30 22:00 Kuipspektakel brugklassen
Vr 24-mrt Einde stempelplicht examenklassen 2e fase
Vr 24-mrt Aanpassen doorstroomprognose (door mentoren met TL)
Vr 24-mrt LO-uitje 4M Snowworld Zoetermeer (hele dag) (o.v.b.)
13 Ma 27-mrt Week 10,11, 12, 13,14: deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde
Ma 27-mrt Inhaal TW3 4/5H 4/5/6V
Ma 27-mrt Start interne examentrainingen 4M
Ma 27-mrt LO dag 4M
Di 28-mrt Inhaal TW3 4/5H 4/5/6V
Wo 29-mrt 15:00 Onderwijssymposium met André Kuipers
Do 30-mrt 09:00 Deadline cijfers TW3 in SOM
Do 30-mrt 09:00 17:00 Studiedag (3 van 4) (leerlingen vrij, BB 2e fase reparatiewerk)
Vr 31-mrt Publicatie rapport 3 OB en BB
Vr 31-mrt Uiterste inleverdatum profielkeuze 3H/3V
Vr 31-mrt Uiterste inleverdatum overstap 5H naar 5V
Vr 31-mrt 08:30 20:00 Museum Marathon TE 4H/5V (Rijks, Stedelijk, World Press Photo)
14 Ma 3-apr START PERIODE 4 (NIEUW ROOSTER)
Ma 3-apr Start interne examentrainingen 5H/6V, vervolg examentrainingen 4M
Ma 3-apr Week 10,11, 12, 13,14: deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde
Ma 3-apr 12:00 Deadline aanvragen herkansing TW3
Di 4-apr 15:00 17:00 Sectievergadering (4 van 5) (45-minutenrooster)
Di 4-apr 17:00 18:00 Informatiebijeenkomst overstap 3H naar 4M
Wo 5-apr
Do 6-apr Paasvieringen (mentoraal)
Vr 7-apr Goede Vrijdag, vrij
15 Ma 10-apr Deze week: vervolg interne examentrainingen 4M/5H/6V
Ma 10-apr Deze week: Excursie AK Museum Veluwezoom, Kasteel Doorwerth Arnhem (o.v.b.)
Ma 10-apr Tweede Paasdag, vrij
Di 11-apr Herkansing TW3 5H 6V
Wo 12-apr Sportdag klas 2
Wo 12-apr Herkansing TW3 5H 6V + 4M
Wo 12-apr 08:30 16:30 Excursie 3 havo, Rotterdam, AK & EC
Do 13-apr Herkansing TW3 4H 4V 5V
Do 13-apr 19:30 MR + OR (6 van 8)
Do 13-apr 20:00 Personeelscabaret (1 van 2)
Do 13-apr 13:30 16:00 Online kennismaken met de wereld van economie en techniek 3M (o.v.b.)
Vr 14-apr Uiterste inleverdatum overstap 4M naar 4H
Vr 14-apr 20:00 Personeelscabaret (2 van 2)
Vr 14-apr Excursie TE 4V : Amersfoort, Zwolle of Rotterdam (locatie nog te bepalen)
16 Ma 17-apr Deze week: vervolg interne examentraining 5H/6V
Ma 17-apr 09:00 Deadline cijfers herkansingen examenklassen in SOM
Di 18-apr Publicatie SE-cijfers examenleerlingen en -ouders
Di 18-apr 15:00 17:00 Teamvergadering (4 van 4) (45-minutenrooster)
Wo 19-apr 13:30 Voorbereidingsmiddag werkweek 4 havo
Wo 19-apr 19:30 Informatieavond werkweek 4 havo
Do 20-apr 09:00 Deadline bezwaar op SE-cijfers examenleerlingen
Do 20-apr Uitreiking SE cijferlijsten examenleerlingen
Do 20-apr 16:00 Generale Griftland’s Got Talent
Do 20-apr 19:30 Griftland’s Got Talent
Vr 21-apr 08:30 20:00 Uitje examenklassen laatste lesdag + eten op school
Vr 21-apr Uiterste inleverdatum vakkenkeuze/profielkeuze 2M/3M
17 Ma 24-apr Meivakantie
Di 25-apr Meivakantie
Wo 26-apr Meivakantie
Do 27-apr Meivakantie (Koningsdag)
Vr 28-apr Meivakantie
18 Ma 1-mei Meivakantie
Di 2-mei Meivakantie
Wo 3-mei Meivakantie
Do 4-mei Meivakantie
Vr 5-mei Meivakantie
19 Ma 8-mei Huiswerkvrij OB
Ma 8-mei Deze week: vervolg interne examentraining 5H/6V
Ma 8-mei Deze week: werkweken (3M/4H/5V) en projectweek onderbouw en 4V CKV
Di 9-mei
Wo 10-mei
Do 11-mei CE 1
Vr 12-mei CE 1
20 Ma 15-mei Deze week: 2 MHV voorstelling CKV
Ma 15-mei CE 1
Di 16-mei CE 1
Di 16-mei 17:00 18:00 Informatiebijeenkomst overstap 2H naar 3M
Wo 17-mei CE 1
Wo 17-mei Sportdag klas 3
Do 18-mei Hemelvaartsdag, vrij
Vr 19-mei Dag na Hemelvaart , vrij
21 Ma 22-mei CE 1
Di 23-mei CE 1
Di 23-mei 19:30 Aandeelhoudersvergadering 4HA
Wo 24-mei CE 1
Do 25-mei CE 1
Do 25-mei 13:30 16:30 Online kennismaken met de wereld van zorg en welzijn/groen 3M (o.v.b.)
Do 25-mei 19:30 MR + OR (7 van 8)
Vr 26-mei CE 1
Vr 26-mei 13:00 LOB activiteit 4V (middag)
22 Ma 29-mei Tweede Pinksterdag, vrij
Di 30-mei 15:00 17:00 Mentorenvergadering (5 van 5) (45-minutenrooster)
Di 30-mei 13:30 17:00 CKV-presentatiemiddag 4V
Wo 31-mei Sportdag Brugklassen + sponsorloop
Do 1-jun
Vr 2-jun Aanpassen doorstroomprognose (door mentoren met TL)
Vr 2-jun 13:00 LOB activiteit 4V (middag)
23 Ma 5-jun
Di 6-jun 13:30 16:00 Literaire posterpresentatie 4H (aula)
Wo 7-jun
Do 8-jun
Do 8-jun 15:00 17:00 Sectievoorzittersoverleg (3 van 3)
Vr 9-jun 09:00 17:00 Studiedag (4 van 4) (leerlingen vrij, BB 2e fase reparatiewerk)
24 Ma 12-jun Deze week: toetsvrije week OB
Ma 12-jun
Di 13-jun 15:00 17:00 Sport ToCo Brugklas (voetbal)
Wo 14-jun Uitslag CE 1
Do 15-jun
Vr 16-jun Einde stempelplicht 4H 4V 5V
Vr 16-jun Inhaalmoment LO BB periode 4
25 Ma 19-jun CE 2
Ma 19-jun TW4 (OB en BB)
Di 20-jun CE 2
Di 20-jun TW4 (OB en BB)
Wo 21-jun CE 2
Wo 21-jun TW4 (OB en BB)
Do 22-jun CE 2
Do 22-jun TW4 (OB en BB)
Do 22-jun 19:30 MR + OR (8 van 8)
Vr 23-jun TW4 (OB en BB)
26 Ma 26-jun CE 2 Deze week: lesvrije week OB
Ma 26-jun Taaldorp brugklassen (Frans) (groep 1)
Ma 26-jun Projectweek 2 OB: sportdagen, inhaalmomenten en mentoractiviteiten
Di 27-jun CE 2 Inhaal TW4 4H 4/5V
Di 27-jun Taaldorp brugklassen (Frans) (groep 2)
Di 27-jun Projectweek 2 OB: sportdagen, inhaalmomenten en mentoractiviteiten
Wo 28-jun CE 2
Wo 28-jun Projectweek 2 OB: sportdagen, inhaalmomenten en mentoractiviteiten
Wo 28-jun 09:00 12:00 Kennismakingsochtend nieuwe brugklassers (tijden o.v.b)
Wo 28-jun 16:30 18:00 GMR (2 van 2)
Do 29-jun CE 2
Do 29-jun Optie personeelsuitje/afscheiden
Vr 30-jun CE 2
27 Ma 3-jul Lesvrije week
Ma 3-jul Boeken inleveren alle klassen
Di 4-jul 16:30 Diploma-uitreiking vwo
Di 4-jul Start zomerschool (t/m do. 13.07)
Wo 5-jul Inhaal kennismakingsochtend nieuwe brugklassers
Wo 5-jul 19:30 Diploma-uitreiking mavo
Wo 5-jul Zomerschool
Do 6-jul 08:30 12:00 Sectievergadering (5 van 5) (def. urenverdeling)
Do 6-jul 16:30 Uitslag CE 2 Diploma-uitreiking havo
Do 6-jul Zomerschool
Vr 7-jul 08:30 10:30 Diploma-uitreiking CE 2 Laatste schooldag, uitdelen rapport 4
Vr 7-jul Zomerschool
28 Ma 10-jul ZOMERVAKANTIE (t/m vr. 18  augustus)
Ma 10-jul Zomerschool
Di 11-jul
Di 11-jul Zomerschool
Wo 12-jul
Wo 12-jul Zomerschool
Do 13-jul
Do 13-jul Zomerschool (laatste dag)
Vr 14-jul

Ons laatste nieuws

Logo en datum

Nacht van de Vluchteling

Het Griftland College kiest elke vier jaar een groot goed doel waarvoor het hele jaar geld ingezameld wordt. Dit keer doen we mee met de …

_MP_3861

45-minutenrooster 3, 9 en 21 februari

In februari hebben we drie dagen een 45-minutenrooster in verband met opbouwen voor de open dag en teamvergaderingen. Let op als je het eerste (of …

vacature

Nieuwe vacatures

Per direct zijn wij op zoek naar nieuwe collega’s voor verschillende functies: Docent lichamelijke opvoeding Docent Nederlands Alle informatie over de vacatures is hier te …