Contact

Algemeen

Griftland College

Noorderweg 79, 3761 EV Soest I Postbus 316, 3760 AH Soest

Ziek melden (voor 8.30 uur)
Via het ouderportaal griftland.wiscollect.nl
Via telefoonnr.: 035 6098 200 
Per e-mail: absentie@griftland.nl 

Loge/receptie
Bereikbaar 07:30 uur – 16:30 uur
Telefoon 035 6098 200

Bankgegevens
Rabobank Soest Baarn Eemnes
rekeningnummer 3799.99.269
t.n.v. stichting CVO Baarn/Soest
(IBAN: NL88RABO0379999269)

Vragen over facturen en betalingen
facturen@griftland.nl

Doorgeven van wijzigingen zoals adres, telefoonnummer, e-mailadres
administratie@griftland.nl

Algemeen e-mailadres
mail@griftland.nl

________________________________________
Rector
De heer K. Versteeg
Telefoon 035 6098 201
k.versteeg@griftland.nl

Plaatsvervangend rector
De heer C. Hermans
Telefoon 035 6098 201
k.hermans@griftland.nl

Teamleider brugklassen
Mevrouw drs. D. Keijner
Doorkiesnummer 035 6098 204
d.keijner@griftland.nl

Teamleider 2-3-4 mavo
De heer J.H. van Dam
Telefoon 035 6098 209
j.vandam@griftland.nl

Teamleider 2-3 havo & 2-3 vwo
Mevrouw L. van den Berg
Doorkiesnummer 035 6098 208
l.vandenberg@griftland.nl

Teamleider 4-5 havo
De heer drs. D.G.H. van Ginkel
Doorkiesnummer 035 6098 205
d.vanginkel@griftland.nl 

Teamleider 4-5-6 vwo
Mevrouw drs. M.C.M. Matthijsen
Doorkiesnummer 035 6098 207
m.matthijsen@griftland.nl 

________________________________________
Decaan mavo & vwo
Mevrouw L. Postel
Telefoon 035 6098 200
l.postel@griftland.nl 

Decaan havo & vwo
Mevrouw F. Verwoerd- Nelissen
Doorkiesnummer 035 6098 214
f.verwoerd@griftland.nl

________________________________________
Examensecretaris
Mevrouw drs. M. Evers
Doorkiesnummer 035 6098 217
m.evers@griftland.nl

Zorgcoördinator/orthopedagoog
Mevrouw drs. N.G. Wagenaar
Telefoon 035 6098 200
n.wagenaar@griftland.nl

________________________________________
Directie-assistent
Mevrouw M. Korpelshoek
Doorkiesnummer 035 6098 201
m.korpelshoek@griftland.nl

Functionaris gegevensbescherming
fg@griftland.nl

Ons laatste nieuws

Erasmus-website-1

Eindexamentrainingen op het Griftland College

Inschrijving gestart! Erasmus Education organiseert in de meivakantie (3 t/m 7 mei) eindexamentrainingen voor leerlingen van het Griftland College op de eigen school. Er zijn …

Ecoschools2

Kick-off Eco-schools

De intentieverklaring is getekend; we gaan officieel van start met ‘Eco-Schools’. Wat houdt dit in? Een groep leerlingen gaat onder begeleiding van docenten onderzoeken hoe …

vacature

Nieuwe vacatures

Voor het nieuwe schooljaar 2021/2022 zijn we op zoek naar nieuwe collega’s, waaronder een docent wiskunde. Lees hier alle details. Lijkt het je leuk om …