Contact

Algemeen

Griftland College

Noorderweg 79, 3761 EV Soest I Postbus 316, 3760 AH Soest

Ziek melden (voor 8.30 uur)
Via het ouderportaal griftland.wiscollect.nl
Via telefoonnr.: 035 6098 200 
Per e-mail: absentie@griftland.nl 

Loge/receptie
Bereikbaar 07:30 uur – 16:30 uur
Telefoon 035 6098 200

Bankgegevens
Rabobank Soest Baarn Eemnes
rekeningnummer 3799.99.269
t.n.v. stichting CVO Baarn/Soest
(IBAN: NL88RABO0379999269)

Vragen over facturen en betalingen
facturen@griftland.nl

Doorgeven van wijzigingen zoals adres, telefoonnummer, e-mailadres
administratie@griftland.nl

Algemeen e-mailadres
mail@griftland.nl

________________________________________
Rector
De heer K. Versteeg
Telefoon 035 6098 201
k.versteeg@griftland.nl

Plaatsvervangend rector
De heer C. Hermans
Telefoon 035 6098 201
k.hermans@griftland.nl

Teamleider brugklassen
Mevrouw drs. D. Keijner
Doorkiesnummer 035 6098 204
d.keijner@griftland.nl

Teamleider 2-3-4 mavo
De heer J.H. van Dam
Telefoon 035 6098 209
j.vandam@griftland.nl

Teamleider 2-3 havo & 2-3 vwo
Mevrouw L. van den Berg
Doorkiesnummer 035 6098 208
l.vandenberg@griftland.nl

Teamleider 4-5 havo
De heer drs. D.G.H. van Ginkel
Doorkiesnummer 035 6098 205
d.vanginkel@griftland.nl 

Teamleider 4-5-6 vwo
Mevrouw drs. M.C.M. Matthijsen
Doorkiesnummer 035 6098 207
m.matthijsen@griftland.nl 

________________________________________
Decaan mavo & vwo
Mevrouw L. Postel
Telefoon 035 6098 200
l.postel@griftland.nl 

Decaan havo & vwo
Mevrouw F. Verwoerd- Nelissen
Doorkiesnummer 035 6098 214
f.verwoerd@griftland.nl

________________________________________
Examensecretaris
Mevrouw drs. M. Evers
Doorkiesnummer 035 6098 217
m.evers@griftland.nl

Zorgcoördinator/orthopedagoog
Mevrouw drs. N.G. Wagenaar
Telefoon 035 6098 200
n.wagenaar@griftland.nl

________________________________________
Directie-assistent
Mevrouw M. Korpelshoek
Doorkiesnummer 035 6098 201
m.korpelshoek@griftland.nl

Functionaris gegevensbescherming
fg@griftland.nl

Ons laatste nieuws

_MP_9280

Nieuwe vacatures

Wij zijn (zo spoedig mogelijk) voor het vak Informatica op zoek naar een ervaren en gedreven docent. Een docent die de ontwikkelingen op het vakgebied …

1800x1200_coronavirus_1-1024x683

Corona en ons onderwijs

2021 is gestart. We zijn benieuwd wat dit jaar ons gaat brengen. We hopen uiteraard spoedig al onze leerlingen weer op school te mogen verwelkomen. Door …

Save the datekopie

Save the date!

Meer informatie over de informatieavond en open dag vindt u in het menu onder Groep 7/8. Inschrijven voor een van de open lesmiddagen kan via …