Praktische informatie
Menu
Jaarplanner 2023 - 2024
Wk | Dag | Datum | Start | Eind | Onderwerp |
34 | Ma | 21-aug | Leerlingen nog vrij (bijeenkomst personeel) | ||
Di | 22-aug | Leerlingen nog vrij | |||
Wo | 23-aug | 08:30 | Introducties klassen dag 1 (+ fotograaf) | ||
Do | 24-aug | 08:30 | Introducties klassen dag 2 (+ brugklassen ICT-dag + fotograaf) | ||
Vr | 25-aug | 08:30 | Aanvang lessen volgens rooster | ||
Vr | 25-aug | 14:30 | 16:00 | Training leerlingmentoren | |
35 | Ma | 28-aug | Trainingen stewardprogramma BK/3M/4H/5V (1 uur per groep) (o.v.b.) | ||
Di | 29-aug | Trainingen stewardprogramma BK/3M/4H/5V (1 uur per groep) (o.v.b.) | |||
Wo | 30-aug | Brugklaskamp (dag 1 van 3) | |||
Wo | 30-aug | Trainingen stewardprogramma BK/3M/4H/5V (1 uur per groep) (o.v.b.) | |||
Do | 31-aug | Brugklaskamp (dag 2 van 3) | |||
Do | 31-aug | 14:30 | 16:30 | Bijeenkomst nieuwe medewerkers (1 van 12) | |
Vr | 1-sep | Brugklaskamp (dag 3 van 3) | |||
36 | Ma | 4-sep | 19:30 | 21:00 | Kennismaking 2 & 3 havo |
Ma | 4-sep | 20:00 | Kennismaking 6 vwo (BK-aula en lokalen) | ||
Di | 5-sep | 19:30 | Kennismaking 4 mavo | ||
Wo | 6-sep | 20:00 | Kennismaking 5 vwo (BK-aula en lokalen) | ||
Wo | 6-sep | 19:30 | Kennismaking 4 havo | ||
Wo | 6-sep | 20:15 | Kennismaking 5 havo | ||
Do | 7-sep | Excursie Den Haag tweede kamer 4M IM | |||
Do | 7-sep | 19:30 | 21:00 | Kennismaking 2,3 mavo | |
Do | 7-sep | 19:30 | Ouderavond brugklassen dyslexiebegeleiding | ||
Do | 7-sep | Zorgcarroussel medewerkers | |||
Do | 7-sep | Bijeenkomst nieuwe medewerkers (2 van 12) | |||
Vr | 8-sep | 14:30 | 16:00 | Training leerlingmentoren | |
37 | Ma | 11-sep | 20.00 | Kennismaking 4 vwo (BK-aula en lokalen) | |
Ma | 11-sep | 19:30 | 21:00 | Kennismaking 2 & 3 vwo | |
Di | 12-sep | Trainingen Stewardprogramma | |||
Di | 12-sep | 4H CKV excursie Amersfoort (helft van de klassen, middag) | |||
Di | 12-sep | 17:00 | 19:00 | Kennismaking brugklas | |
Wo | 13-sep | Trainingen Stewardprogramma | |||
Wo | 13-sep | 14:30 | PWS-werkmiddag 5H/6V (1 van 4) | ||
Do | 14-sep | Trainingen Stewardprogramma | |||
Do | 14-sep | 15:00 | 17:00 | 45-minutenrooster i.v.m. teamvergaderingen | |
Vr | 15-sep | Trainingen Stewardprogramma (reservedag) | |||
Vr | 15-sep | 08:30 | 10:00 | Bezoek deel gemeenteraad i.h.k.v. Dag van de Democratie | |
Vr | 15-sep | Excursie Den Haag tweede kamer 4V IM | |||
Vr | 15-sep | 4H CKV excursie Amersfoort (helft van de klassen, middag) | |||
38 | Ma | 18-sep | 15:00 | 17:00 | Mentorenvergadering (2 van 5) (45-minutenrooster) |
Di | 19-sep | ||||
Wo | 20-sep | 13:00 | CKV excursie 3M, Amersfoort | ||
Do | 21-sep | 14:30 | 16:30 | Bijeenkomst nieuwe medewerkers (3 van 12) | |
Do | 21-sep | 19:30 | 22:00 | MR + OR (1 van 8) | |
Vr | 22-sep | ||||
39 | Ma | 25-sep | |||
Di | 26-sep | 4V CKV excursie Antwerpen | |||
Di | 26-sep | 14:30 | 16:30 | Voorlichting 6V door oud-leerlingen | |
Do | 28-sep | 14:30 | 16:30 | Voorlichting 5H door oud-leerlingen | |
Vr | 29-sep | 04:00 | 00:00 | Paris en 24 heures | |
Za | 30-sep | 00:00 | 06:00 | Paris en 24 heures | |
40 | Ma | 2-okt | 14:30 | PWS-werkmiddag 5H/6V (2 van 4) | |
Di | 3-okt | ||||
Wo | 4-okt | ||||
Do | 5-okt | Dag van de leraar/Dag van het onderwijspersoneel | |||
Do | 5-okt | 08:30 | Techniekdag 2M Amersfoort | ||
Do | 5-okt | 14:30 | 16:30 | Bijeenkomst nieuwe medewerkers (4 van 12) | |
Vr | 6-okt | Start TW1 (alleen derde klassen) | |||
Vr | 6-okt | Eemland studievoorlichting 4H (of do. 05.10) | |||
41 | Ma | 9-okt | TW1 OB + BB (m.u.v. BK) | ||
Di | 10-okt | TW1 OB + BB (m.u.v. BK) | |||
Wo | 11-okt | TW1 OB + BB (m.u.v. BK) | |||
Do | 12-okt | TW1 OB + BB (m.u.v. BK) | |||
Vr | 13-okt | TW1 OB + BB (m.u.v. BK) | |||
Vr | 13-okt | 13:30 | 15:30 | SportToCo (korfbal) | |
42 | Ma | 16-okt | Herfstvakantie | ||
Di | 17-okt | Herfstvakantie | |||
Wo | 18-okt | Herfstvakantie | |||
Do | 19-okt | Herfstvakantie | |||
Vr | 20-okt | Herfstvakantie | |||
43 | Ma | 23-okt | 09:00 | 17:00 | Studiedag 1 van 4 (leerlingen vrij, BB 2e fase reparatiewerk incl PWS 5H/6V) |
Di | 24-okt | Huiswerkvrij OB | |||
Di | 24-okt | 11:00 | 11:30 | Griftland Goes Green, project onderbouw (BB les volgens 45-minutenrooster) | |
Wo | 25-okt | Griftland Goes Green, project onderbouw (BB les volgens 45-minutenrooster) | |||
Do | 26-okt | Griftland Goes Green, project onderbouw (BB les volgens rooster) | |||
Vr | 27-okt | Actiedag tweede leerjaar | |||
Vr | 27-okt | 15:45 | 17:00 | Vrijdagmiddagactiviteiten (1 van 9) | |
Vr | 27-okt | Mechanische doorstroomprognose (foletawerkgroep) | |||
44 | Ma | 30-okt | START PERIODE 2, NIEUW ROOSTER | ||
Ma | 30-okt | 15:30 | 17:30 | Sectievoorzittersoverleg plenair | |
Di | 31-okt | Inhaal TW1 4/5H, 4/5/6V | |||
Wo | 1-nov | Inhaal TW1 4/5H, 4/5/6V | |||
Do | 2-nov | 11.15 | 11.30 | Ontruimingsoefening | |
Do | 2-nov | 14:30 | PWS-werkmiddag en GO! 5H/6V (3 van 4) | ||
Do | 2-nov | 19:30 | 22:00 | MR + OR (2 van 8) | |
Do | 2-nov | 14:30 | 16:30 | Bijeenkomst nieuwe medewerkers (5 van 12) | |
Vr | 3-nov | 15:45 | 17:00 | Vrijdagmiddagactiviteiten (2 van 9) | |
45 | Ma | 6-nov | Rapportvergaderingen OB en BB (45-minutenrooster) | ||
Ma | 6-nov | 14:30 | 16:30 | Inhaalles LO – 4M 5V (6e en 7e uur) | |
Di | 7-nov | Rapportvergaderingen OB en BB (45-minutenrooster) | |||
Wo | 8-nov | 11:00 | 13:00 | Inhaalles LO – 5H 6V (3e en 4e uur) | |
Wo | 8-nov | 14:30 | 16:30 | Inhaalles LO – 4H 4V (6e en 7e uur) | |
Wo | 8-nov | Rapportvergaderingen OB en BB (45-minutenrooster) | |||
Do | 9-nov | Rapportvergaderingen OB en BB (45-minutenrooster) | |||
Do | 9-nov | Voorlichting beroepsonderwijs 3M (Amersfoort) | |||
Vr | 10-nov | Rapportvergaderingen OB en BB (45-minutenrooster) | |||
Vr | 10-nov | 15:45 | 17:00 | Vrijdagmiddagactiviteiten (3 van 9) | |
46 | Ma | 13-nov | Week 46, 47, 48, 49: driehoeksgesprekken OB/BB eerste ronde | ||
Ma | 13-nov | CKV workshops 4H (1 van 4) | |||
Ma | 13-nov | Excursie Den Haag tweede kamer 5V IM | |||
Ma | 13-nov | Publicatie rapport 1 | |||
Di | 14-nov | 13:00 | 16:00 | Rotary Beroepenmarkt (3M/4M/3H/3V/4H/4V/5H/5V/6V) (45-minuten rooster) | |
Wo | 15-nov | Herkansing TW1 4M | |||
Wo | 15-nov | 13:00 | 16:30 | Tafeltjesmiddag PO en mentoren klas 1 | |
Do | 16-nov | 19:30 | Ouderavond LOB 4M | ||
Vr | 17-nov | 08:30 | 12:30 | T is for Tech, lln science 2H, Amersfoort | |
47 | Ma | 20-nov | Week 46, 47, 48, 49: driehoeksgesprekken OB/BB eerste ronde | ||
Ma | 20-nov | DNA practicum 6V BIO. Groep 1: 10.45 – 12.45 uur, groep 2: 13.30 -15.30 uur | |||
Ma | 20-nov | 08:30 | 15:30 | Scholierenverkiezingen, centrale hal | |
Ma | 20-nov | 13:00 | 15:00 | Training hartcoherentie BB (1 van 2) | |
Ma | 20-nov | 10:30 | 15:15 | Excursie 2HB&2VX, 2HC&2VB, 2MA&2VA te Singer Museum, Laren (beurtelings) | |
Di | 21-nov | 14:30 | Speeddates leerlingen 4M Waldheim -> 4H | ||
Ma | 20-nov | 08:30 | 12:00 | Excursie 2HA&2HD, 2MB te Singer Museum, Laren (beurtelings) | |
Di | 21-nov | 14:45 | 17:00 | SportToCo brugklassen (badminton, tafeltennis) | |
Do | 23-nov | 14:30 | 16:30 | Voorlichting oud-leerlingen aan 3M en 4M | |
Do | 23-nov | 14:30 | 16:30 | Bijeenkomst nieuwe medewerkers (6 van 12) | |
Vr | 24-nov | 15:45 | 17:00 | Vrijdagmiddagactiviteiten (4 van 9) | |
48 | Ma | 27-nov | Week 46, 47, 48, 49: driehoeksgesprekken OB/BB eerste ronde | ||
Ma | 27-nov | CKV workshops 4H (3 van 4) | |||
Ma | 27-nov | 13:00 | 15:00 | Training hartcoherentie BB (2 van 2) | |
Wo | 29-nov | 15:00 | 17:00 | Sectievergadering (2 van 5) (45-minutenrooster) | |
Vr | 1-dec | Excursie examenleerlingen muziek 4H/V, 5H/V, 6V, Stopera Amsterdam (hele dag) | |||
Vr | 1-dec | 15:45 | 17:00 | Vrijdagmiddagactiviteiten (5 van 9) | |
49 | Ma | 4-dec | Week 46, 47, 48, 49: driehoeksgesprekken OB/BB eerste ronde | ||
Ma | 4-dec | Schaatsdag en Sintvieringen | |||
Di | 5-dec | Extra studiedag, geen lessen (wel PWS-werkmiddag, inhaal BB) | |||
Di | 5-dec | 4H CKV presentatiemiddag podiumkunsten (helft van de klassen) | |||
Di | 5-dec | 14:30 | PWS-werkmiddag 5H/6V (4 van 4) | ||
Wo | 6-dec | 09:30 | 12:00 | Excursie 4HA (GBC) Vaarderhoogt, Soest | |
Wo | 6-dec | 15:30 | 16:30 | Kerstversieren school i.s.m. LLR/OR | |
Do | 7-dec | Eemland studievoorlichting 5V | |||
Do | 7-dec | 12:00 | 16:00 | Excursie 5HA, Militair Museum Soesterberg | |
Do | 7-dec | 13:30 | 16:30 | 4M POD-presentaties (met ouders) | |
Do | 7-dec | 19:30 | 22:00 | MR + OR (3 van 8) | |
Vr | 8-dec | Paarse Vrijdag | |||
Vr | 8-dec | 08:30 | 10:30 | Biologie Olympiade 6V | |
Vr | 8-dec | 15:45 | 17:00 | Vrijdagmiddagactiviteiten (6 van 9) | |
vr | 8-dec | 4H CKV presentatiemiddag podiumkunsten (helft van de klassen) | |||
50 | Ma | 11-dec | Deze week HOP week, brugklassen | ||
Ma | 11-dec | 3H CKV workshop | |||
Di | 12-dec | 15:00 | 17:00 | Teamvergadering (2 van 4) (45-minutenrooster) | |
Wo | 13-dec | ||||
Do | 14-dec | 3V CKV workshop | |||
Do | 14-dec | 14:30 | 16:30 | Bijeenkomst nieuwe medewerkers (7 van 12) | |
Vr | 15-dec | 15:45 | 17:00 | Vrijdagmiddagactiviteiten (7 van 9) | |
51 | Ma | 18-dec | Taaldorp Frans 3V | ||
Ma | 18-dec | Excursie Den Haag tweede kamer 4H IM | |||
Ma | 18-dec | 19:30 | 21:00 | Informatieavond nieuwbouw omwonenden | |
Di | 19-dec | Taaldorp Frans 3H | |||
Di | 19-dec | 14:30 | Speeddates leerlingen 4M -> 4H | ||
Di | 19-dec | 19:30 | PWS-presentaties 6V | ||
Wo | 20-dec | 19:00 | PWS-presentaties 5H | ||
Do | 21-dec | Mentorale kerstvieringen BB | |||
Do | 21-dec | Inzamelingsactie Voedselbank | |||
Do | 21-dec | 15:00 | 17:00 | Kerstsporttoernooi, alle leerlingen | |
Vr | 22-dec | Meting stempelsaldo t.b.v. herkansing TW2 (tweede fase) | |||
Vr | 22-dec | Inzamelingsactie Voedselbank | |||
Vr | 22-dec | Mentorale kerstvieringen (ochtend) | |||
Vr | 22-dec | 12:00 | Start Kerstvakantie leerlingen | ||
Vr | 22-dec | 13:30 | 14:30 | JanDavid Sporttoernooi medewerkers | |
52 | Ma | 25-dec | Kerstvakantie | ||
Di | 26-dec | Kerstvakantie | |||
Wo | 27-dec | Kerstvakantie | |||
Do | 28-dec | Kerstvakantie | |||
Vr | 29-dec | Kerstvakantie | |||
1 | Ma | 1-jan | Kerstvakantie | ||
Di | 2-jan | Kerstvakantie | |||
Wo | 3-jan | Kerstvakantie | |||
Do | 4-jan | Kerstvakantie | |||
Vr | 5-jan | Kerstvakantie | |||
2 | Ma | 8-jan | Huiswerkvrij OB | ||
Ma | 8-jan | 08:30 | 09:30 | Nieuwjaarsbijeenkomst medewerkers (lln 1e uur vrij) | |
Wo | 10-jan | 14:00 | 16:00 | Open Lesmiddag groep 8 (1 van 2) | |
Do | 11-jan | 14:30 | 16:30 | Bijeenkomst nieuwe medewerkers (8 van 12) | |
Vr | 12-jan | 15:45 | 17:00 | Vrijdagmiddagactiviteiten (8 van 9) | |
3 | Ma | 15-jan | |||
Ma | 15-jan | TW2 OB + BB | |||
Di | 16-jan | TW2 OB + BB | |||
Di | 16-jan | TW2 OB + BB | |||
Di | 16-jan | Mentorenvergadering OB (3 van 5) | |||
Wo | 17-jan | Excursie Amsterdam brugklassen Te/Sce | |||
Wo | 17-jan | 16:30 | 18:00 | GMR (1 van 2) | |
Do | 18-jan | TW2 OB + BB | |||
Vr | 19-jan | Excursie Amsterdam brugklassen Te/Sce | |||
Vr | 19-jan | TW2 OB + BB | |||
4 | Ma | 22-jan | START TWEEDE HALFJAAR, PERIODE 3, NIEUW ROOSTER | ||
Ma | 22-jan | TW2 BB en 3M, 3V en3VX | |||
Ma | 22-jan | LuVa Duits 5H | |||
Ma | 22-jan | LuVa Frans 4M | |||
Di | 23-jan | LuVa Duits 6V | |||
Di | 23-jan | LuVa Engels 4M | |||
Wo | 24-jan | LuVa Engels 5H | |||
Do | 25-jan | LuVa Duits 4M | |||
Do | 25-jan | LuVa Frans 6V | |||
Do | 25-jan | 15:00 | 17:00 | Mentorenvergadering BB (3 van 5) (45-minutenrooster) | |
Do | 25-jan | 19:30 | Liquidatieavond 5GBC, Hilton Soestduinen | ||
Vr | 26-jan | LuVa Engels 6V | |||
Vr | 26-jan | 15:45 | 17:00 | Vrijdagmiddagactiviteiten (9 van 9) | |
5 | Ma | 29-jan | Natuurkunde Olympiade 6V (2 klokuren, n.t.b.) | ||
Ma | 29-jan | LuVa Frans 5H | |||
Ma | 29-jan | CKV-Cultuurdag 3M, Idea Soest | |||
Di | 30-jan | 15:00 | 17:00 | Sectievergadering (3 van 5) (45-minutenrooster) | |
Di | 30-jan | 19:30 | Informatieavond overstap 4M naar 4H | ||
Di | 30-jan | 14:45 | 17:00 | SportToCo (unihockey) | |
Do | 1-feb | 14:30 | 16:30 | Bijeenkomst nieuwe medewerkers (9 van 12) | |
Do | 1-feb | 15:00 | 17:00 | Romeo & Juliet 6V Engels, aula | |
Do | 1-feb | 13:30 | 15:00 | Finale voorleeswedstrijd brugklassen (aula) | |
Do | 1-feb | 19:30 | MR + OR (4 van 8) | ||
Vr | 2-feb | 45 min. rooster i.v.m. klaarzetten open dag | |||
Za | 3-feb | 09:30 | 14:00 | OPEN DAG | |
6 | Ma | 5-feb | Deze week: sectiegesprekken (2 van 3) | ||
Ma | 5-feb | Excursie 4V 5H Bio Naturalis | |||
Ma | 5-feb | Publicatie rapport 2 OB | |||
Ma | 5-feb | 12.00 | Deadline aanvragen herkansing TW2 (tweede fase en 4M) | ||
Di | 6-feb | 09:00 | 15:00 | Pre-examenconcert – jury beoordeling | |
Di | 6-feb | 19:30 | 21:30 | Informatieavond ouders groep 8 | |
Do | 8-feb | 09:30 | 11:30 | PO natuurkunde Straling 5H & 6V Groep 1 | |
Do | 8-feb | 12:00 | 14:00 | PO natuurkunde Straling 5H & 6V Groep 2 | |
Do | 8-feb | 14:30 | 16:30 | PO natuurkunde Straling 5H & 6V Groep 3 | |
Vr | 9-feb | Excursie 5H&6V TE/HV Kunstmuseum Den Haag | |||
Vr | 9-feb | 14:00 | 22:00 | Examenconcert (generale en uitvoering) | |
Vr | 9-feb | Aanpassen doorstroomprognose (door mentoren met TL) | |||
7 | Ma | 12-feb | |||
Di | 13-feb | 19:30 | Interactieve ouderavond 3M | ||
Wo | 14-feb | Inhaal/herkansing TW 2 tweede fase + 4M | |||
Wo | 14-feb | 14:00 | 16:00 | Open Lesmiddag groep 8 (2 van 2) | |
Wo | 14-feb | 16:00 | 21:30 | Spreekmomenten ouders (1 van 2) | |
Do | 15-feb | Inhaal/herkansing TW 2 tweede fase | |||
Do | 15-feb | 12:00 | Oriëntatiemiddag MBO 3M | ||
Do | 15-feb | 16:00 | 21:30 | Spreekmomenten ouders (2 van 2) | |
Vr | 16-feb | Studiedag (2 van 4) (álle leerlingen vrij, geen reparatiewerk BB) | |||
8 | Ma | 19-feb | Voorjaarsvakantie | ||
Di | 20-feb | Voorjaarsvakantie | |||
Wo | 21-feb | Voorjaarsvakantie | |||
Do | 22-feb | Voorjaarsvakantie | |||
Vr | 23-feb | Voorjaarsvakantie | |||
9 | Ma | 26-feb | Huiswerkvrij OB | ||
Ma | 26-feb | Week 9/10/11/12/13 deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde | |||
Ma | 26-feb | 19:30 | Informatieavond profielkeuze 3H | ||
Di | 27-feb | 15:00 | 17:00 | Teamvergadering (3 van 4) (45-minutenrooster) | |
Wo | 28-feb | 09:00 | 17:00 | Excursie biologie 4M, Artis Amsterdam | |
Wo | 28-feb | Excursie aardrijkskunde 6V, Schoorl en Amsterdam | |||
Do | 29-feb | 09.00 | 20.30 | Excursie tekenen 4V en 5V, Rotterdam | |
Do | 29-feb | 19:30 | Informatieavond profielkeuze 3V | ||
Vr | 1-mrt | Kuipspektakel brugklassen | |||
10 | Ma | 4-mrt | Week 9/10/11/12/13 deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde | ||
Ma | 4-mrt | Excursie Te/Hv 3MC/3HA/3VB, KaDE Amersfoort (verzet van week 7) | |||
Wo | 6-mrt | 09:00 | 14:30 | Studiedag (3 van 4), (lln. vrij, inhaal/reparatiewerk lln tweede fase) | |
Wo | 6-mrt | 14:30 | 18:00 | Onderwijssymposium Soest/Baarn | |
Do | 7-mrt | TW 3 examenklassen | |||
Do | 7-mrt | Excursie Te/Hv 3MA/3VA/3VX, kADE Amersfoort (verzet van week 7) | |||
Do | 7-mrt | LOB bustour mavodocenten (optioneel) | |||
Do | 7-mrt | 14:30 | 16:30 | Bijeenkomst nieuwe medewerkers (10 van 12) | |
Do | 7-mrt | 19:30 | MR + OR (5 van 8) | ||
Vr | 8-mrt | TW 3 examenklassen | |||
Vr | 8-mrt | Excursie 3MB/3HC/3HD/3VC Te/Hv kADE Amersfoort (verzet van week 7) | |||
11 | Ma | 11-mrt | Week 9/10/11/12/13 deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde | ||
Ma | 11-mrt | TW 3 examenklassen | |||
Di | 12-mrt | TW 3 examenklassen | |||
Wo | 13-mrt | TW 3 examenklassen | |||
Do | 14-mrt | TW 3 examenklassen | |||
Do | 14-mrt | 12:00 | Oriëntatiemiddag MBO 3M | ||
Vr | 15-mrt | TW 3 examenklassen | |||
Vr | 15-mrt | Infomarkt 3H/3V (LOB) + 4M overstap 4H | |||
Vr | 15-mrt | Meting stempelsaldo voor herkansing TW3 (tweede fase) | |||
12 | Ma | 18-mrt | Week 9/10/11/12/13 deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde | ||
Ma | 18-mrt | 14:30 | 16:30 | Inhaalles LO – 5H 6V (6e en 7e uur) | |
Wo | 20-mrt | TW 3 OB, 3M, 4H, 4V, 5V | |||
Wo | 20-mrt | 11:00 | 13:00 | Inhaalles LO – 4M 5V (3e en 4e uur) | |
Do | 21-mrt | TW 3 OB, 3M, 4H, 4V, 5V | |||
Do | 21-mrt | 19:30 | 21:30 | Thema-avond Ouderraad | |
Vr | 22-mrt | TW 3 OB, 3M, 4H, 4V, 5V | |||
Vr | 22-mrt | Einde stempelplicht examenklassen 2e fase | |||
13 | Ma | 25-mrt | Week 9/10/11/12/13 deze weken driehoeksgesprekken 2e ronde | ||
Ma | 25-mrt | Excursie SnowWorld 4M | |||
Ma | 25-mrt | TW 3 OB, 3M, 4H, 4V, 5V | |||
Di | 26-mrt | TW 3 OB, 3M, 4H, 4V, 5V | |||
Wo | 27-mrt | TW 3 OB, 3M, 4H, 4V, 5V | |||
Wo | 27-mrt | 13:00 | 16:00 | Sportmiddag 5H en 6V | |
Do | 28-mrt | Deadline cijfers examenklassen TW3 in SOM | |||
Do | 28-mrt | Paasvieringen (mentoraal) | |||
Do | 28-mrt | Inleveren def. profielkeuze 3H en 3V | |||
Vr | 29-mrt | Goede Vrijdag, leerlingen vrij | |||
14 | Ma | 1-apr | Tweede Paasdag, leerlingen vrij | ||
Ma | 1-apr | HOP week brugklassen | |||
Di | 2-apr | Start interne examentraining 4M/5H/6V | |||
Di | 2-apr | Gastcollege UvA 4V & 5V scheikunde (aula) | |||
Di | 2-apr | Deadline aanvragen herkansing TW 3 examenklassen | |||
Di | 2-apr | 13:30 | Voorbereiding werkweek 4H | ||
Di | 2-apr | 19:30 | Informatieavond ouders en leerlingen werkweek 4H | ||
Wo | 3-apr | 15:00 | 17:00 | Sectievergadering (4 van 5) (45-minutenrooster) | |
Wo | 3-apr | 13:00 | 16:00 | Sportmiddag 4H, 4V | |
Do | 4-apr | Inleveren def profielkeuze 4M naar 4H | |||
Vr | 5-apr | 20:00 | 01:00 | Galafeest Kwissut (klas 3 t/m 6) | |
15 | Ma | 8-apr | START PERIODE 4, NIEUW ROOSTER | ||
Ma | 8-apr | Deze week: vervolg interne examentraining 4M/5H/6V | |||
Ma | 8-apr | Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster) | |||
Ma | 8-apr | Inhaal/herkansing TW 3 4M + 5H + 6V | |||
Di | 9-apr | Suikerfeest Islamitische leerlingen | |||
Di | 9-apr | Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster) | |||
Wo | 10-apr | Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster) | |||
Do | 11-apr | Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster) | |||
Do | 11-apr | 15:00 | 17:00 | Mentorenvergadering (4 van 5, facultatief, o.v.b.) (45-minutenrooster) | |
Do | 11-apr | MR + OR (6 van 8) | |||
Vr | 12-apr | Rapportvergaderingen OB (45-minutenrooster) | |||
Vr | 12-apr | 08:30 | Workshops muziek 4H/V, 5V ‘The Art connection’, de Rank Soest i.s.m. HBL | ||
16 | Ma | 15-apr | Deze week: vervolg interne examentraining 4M/5H/6V | ||
Ma | 15-apr | Aanpassen doorstroomprognose (door mentoren met TL) | |||
Ma | 15-apr | Publicatie rapport 3 OB en BB | |||
Ma | 15-apr | Deadline cijfers inhaal/herkansing examenklassen in SOM | |||
Ma | 15-apr | 14.45 | 17:00 | Teamvergadering BB havo/vwo (4 van 4) (géén 45-min rooster!) | |
Ma | 15-apr | 19:30 | Informatieavond werkweek 3M | ||
Di | 16-apr | Publicatie SE-cijfers examenleerlingen en -ouders | |||
Wo | 17-apr | Deadline aanvragen inhaal/herkansing TW 3 (4H + 4V + 5V) | |||
Wo | 17-apr | Excursie 3H AK en ECO Rotterdam | |||
Do | 18-apr | Deadline bezwaar op SE-cijfers examenleerlingen | |||
Do | 18-apr | 17:00 | 18:00 | Informatiebijeenkomst overstap 3H naar 4M | |
Do | 18-apr | Uitreiking SE cijferlijsten examenleerlingen | |||
Do | 18-apr | 14:30 | 16:30 | Bijeenkomst nieuwe medewerkers (11 van 12) | |
Do | 18-apr | Excursie 3V AK en GS Nijmegen | |||
Do | 18-apr | 14:30 | Griftland’s Got Talent Show | ||
Do | 18-apr | 19:30 | Griftland’s Got Talent Show | ||
Vr | 19-apr | 08:30 | 20:00 | Uitje examenklassen laatste lesdag + eten op school (aula en mavoplein) | |
Vr | 19-apr | Uiterste inleverdatum vakkenkeuze/profielkeuze 2M/3M | |||
17 | Ma | 22-apr | Meivakantie | ||
Di | 23-apr | Meivakantie | |||
Wo | 24-apr | Meivakantie | |||
Do | 25-apr | Meivakantie | |||
Vr | 26-apr | Meivakantie | |||
18 | Ma | 29-apr | Meivakantie | ||
Di | 30-apr | Meivakantie | |||
Wo | 1-mei | Meivakantie | |||
Do | 2-mei | Meivakantie | |||
Vr | 3-mei | Meivakantie | |||
19 | Ma | 6-mei | Deze week: vervolg interne examentraining 4M/5H/6V | ||
Ma | 6-mei | Huiswerkvrij OB | |||
Di | 7-mei | 14:45 | 17:00 | SportToCo voetbal, brugklassen | |
Wo | 8-mei | Inhaal/herkansing TW 3 4H + 4V + 5V | |||
Do | 9-mei | Hemelvaart, vrij | |||
Vr | 10-mei | Dag na Hemelvaart, school dicht | |||
20 | Ma | 13-mei | Deze week: werkweken 3M/4H/5V en projectweek OB en 4V CKV | ||
Ma | 13-mei | Deze week: 4V CKV projectweek Film | |||
Di | 14-mei | CE 1 | |||
Wo | 15-mei | CE 1 | |||
Wo | 15-mei | 09:00 | 14:00 | Excursie Dierenpark Amersfoort, 2M, 2H en 2V | |
Do | 16-mei | CE 1 | |||
Vr | 17-mei | CE 1 | |||
21 | Ma | 20-mei | Tweede Pinksterdag, vrij | ||
Di | 21-mei | HOP week brugklassen | |||
Di | 21-mei | CE 1 | |||
Wo | 22-mei | CE 1 | |||
Do | 23-mei | CE 1 | |||
Do | 23-mei | 19:30 | MR + OR (7 van 8) | ||
Vr | 24-mei | CE 1 | |||
22 | Ma | 27-mei | Deze week: CKV 4V workshops (1 van 3) | ||
22 | Ma | 27-mei | CE 1 | ||
Di | 28-mei | CE 1 | |||
Di | 28-mei | 15:00 | 17:00 | SportToCo volleybal, brugklassen | |
Wo | 29-mei | 09:00 | 17:00 | 3M IT & Design, Excursie Beeld en Geluid, Hilversum | |
Do | 30-mei | Excursie 5V, Water AK (Veessen/Wapenveld) | |||
Do | 30-mei | 15:00 | 17:00 | Mentorenvergadering (5 van 5) (45-minutenrooster) | |
23 | Ma | 3-jun | Deze week: CKV 4V workshops (2 van 3) | ||
23 | Ma | 3-jun | Deze week: sectiegesprekken (3 van 3) | ||
Di | 4-jun | 14:30 | 15:30 | Sponsorloop brugklassen | |
Wo | 5-jun | ||||
Do | 6-jun | 14:30 | 16:30 | Bijeenkomst nieuwe medewerkers (12 van 12) | |
Do | 6-jun | 14:45 | 17:00 | SportToCo (volleybal) | |
Do | 6-jun | 15:00 | 17:00 | Teamvergadering (4 van 4, m.u.v. BB H/V) (45-minutenrooster) | |
Vr | 7-jun | Aanpassen doorstroomprognose (door mentoren met TL) | |||
Vr | 7-jun | 08:30 | 19:30 | Museum Marathon 4H/5V | |
24 | Ma | 10-jun | Deze week voortgangsgesprekken sectievoorzitters (+ week 25) | ||
Di | 11-jun | Studiedag (4 van 4), (lln. vrij, inhaal/reparatiewerk lln tweede fase) | |||
Di | 11-jun | 4V CKV presentatiemiddag podiumkunsten (helft van de klassen) | |||
Wo | 12-jun | Uitslag CE 1 | |||
Do | 13-jun | ||||
Vr | 14-jun | 4V CKV presenatiemiddag podiumkunsten (helft van de klassen) | |||
25 | Ma | 17-jun | Deze week voortgangsgesprekken sectievoorzitters (+ week 24) | ||
Ma | 17-jun | 13:30 | 16:00 | Posterpresentaties NE, 4H, aula | |
Di | 18-jun | CE 2 | |||
Wo | 19-jun | CE 2 | |||
Do | 20-jun | CE 2 | |||
Do | 20-jun | 19:30 | MR + OR (8 van 8) | ||
Vr | 21-jun | CE2 | |||
Vr | 21-jun | Einde stempelplicht 4H 4V 5V | |||
26 | Ma | 24-jun | CE2 | ||
Ma | 24-jun | 08:30 | 13:00 | Taaldorp Frans BK (groep 1) | |
Ma | 24-jun | TW4 (OB en BB) | |||
Di | 25-jun | CE2 | |||
Di | 25-jun | 08:30 | 13:00 | Taaldorp Frans BK (groep 2) | |
Di | 25-jun | TW4 (OB en BB) | |||
Wo | 26-jun | TW4 (OB en BB) | |||
Do | 27-jun | TW4 (OB en BB) | |||
Do | 27-jun | 16:30 | 18:00 | GMR (2 van 2) | |
Vr | 28-jun | TW4 (OB en BB) | |||
Vr | 28-jun | Watersportweekend klas 2 | |||
Za | 29-jun | Watersportweekend klas 2 | |||
Zo | 30-jun | Watersportweekend klas 2 | |||
27 | Ma | 1-jul | Project OB (dag 1 van 3) | ||
Ma | 1-jul | Sportdag onderbouw (1 van 3) | |||
Di | 2-jul | Uitslag CE2 | |||
Di | 2-jul | Inhaal TW4 4H 4/5V | |||
Di | 2-jul | Project OB (dag 2 van 3) | |||
Di | 2-jul | Sportdag onderbouw (2 van 3) | |||
Wo | 3-jul | Project OB (dag 3 van 3) | |||
Wo | 3-jul | Sportdag onderbouw (3 van 3) | |||
Wo | 3-jul | 09:00 | 10:30 | Kennismakingsochtend nieuwe brugklassers | |
Wo | 3-jul | 19:30 | Diploma-uitreiking mavo | ||
Do | 4-jul | 16:30 | Diploma-uitreiking havo | ||
Vr | 5-jul | 16:30 | Diploma-uitreiking vwo | ||
28 | Ma | 8-jul | Boeken inleveren alle klassen | ||
Di | 9-jul | Start zomerschool | |||
Wo | 10-jul | Zomerschool | |||
Wo | 10-jul | 09:00 | 10:30 | Uitloopmoment kennismaking nieuwe brugklassers | |
Do | 11-jul | 08:30 | 12:00 | Sectievergadering (5 van 5) (def. urenverdeling) | |
Do | 11-jul | Zomerschool | |||
Vr | 12-jul | Zomerschool | |||
Vr | 12-jul | 08:30 | 10:30 | Laatste schooldag, uitdelen rapport 4 | |
29 | Ma | 15-jul | Zomervakantie (t/m vr. 23 augustus 2024) | ||
Ma | 15-jul | Zomerschool | |||
Di | 16-jul | Zomerschool | |||
Wo | 17-jul | Zomerschool | |||
Do | 18-jul | Zomerschool | |||
Vr | 19-jul | Zomerschool |
Ons laatste nieuws
Informatie over cyberaanval bij Iddink Learning Materials BV
april 16, 2024
Iddink Learning Materials BV is op donderdag 11 april getroffen door een cyberaanval. Hierover heeft Iddink ons na de aanval geïnformeerd. Iddink is tot vorig ...
I-Team in de prijzen met ’troostbeer Max’
april 11, 2024
Het I-Team heeft met ’troostbeer Max’ in de categorie ‘Haalbaarheid’ de eerste prijs gewonnen tijdens de finale van de Raspberry Pi competitie 2024. In de ...
Inschrijven externe examentrainingen 5H en 6V
maart 20, 2024
In de periodes van 29 t/m 30 april en van 1 t/m 2 mei organiseert Erasmus Education eindexamentrainingen voor de leerlingen van 5 havo en ...