Contact

Vwo

TEAMLEIDER 2-3 VWO
Mevrouw L. van den Berg
Doorkiesnummer 035 6098 208
l.vandenberg@griftland.nl

TEAMLEIDER 4-5-6 VWO
Mevrouw drs. M.C.M. Matthijsen
Doorkiesnummmer 035 6098 207
m.matthijsen@griftland.nl

DECAAN VWO
De heer W. Kraaikamp
Telefoonnummer 035 6098 200
w.kraaikamp@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 2

Mentor 2VA
Mevrouw drs. G. Jablonska (Duits)
g.jablonska@griftland.nl

Mentor 2VB
Mevrouw I. van Oosten (Frans)
i.vanoosten@griftland.nl

Mentor 2VC
Mevrouw E. Gentil (Frans)
e.gentil@griftland.nl

Mentor 2VX
De heer M. van Halteren (natuurkunde, scheikunde)
m.vanhalteren@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 3

Mentor 3VA
Mevrouw H. van Aken (wiskunde)
h.vanaken@griftland.nl

Mentor 3VB
Mevrouw E. Gerritsen MEd (muziek, CKV)
e.gerritsen@griftland.nl

Mentor 3VC
Mevrouw I. Zwierink (Engels)
i.zwierink@griftland.nl

Mentor 3VX
Mevrouw A.W.J. Wind (Nederlands)
e.wind@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 4

Mentor 4Vml1
Mevrouw drs. L. Riemeijer (Nederlands)
l.riemeijer@griftland.nl

Mentor 4Vml2
Mevrouw drs. M.L. de Blok-du Pree (Engels)
m.deblok@griftland.nl

Mentor 4Vml3
De heer J. Hilbelink (economie, M&O)
j.hilbelink@griftland.nl

Mentor 4Vml4
De heer D. Blondelle (identiteit en maatschappij)
d.blondelle@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 5

Mentor 5Vml1
De heer M. Vermeulen (wiskunde)
m.vermeulen@griftland.nl

Mentor 5Vml2
De heer drs. M. Tolboom (biologie)
m.tolboom@griftland.nl

Mentor 5Vml3
Mevrouw P.M. Elias (lichamelijke opvoeding)
p.elias@griftland.nl

Mentor 5Vml4
De heer N. Schipper (Engels)
n.schipper@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 6

Mentor 6Vml1
Mevrouw drs. M. Stam (scheikunde)
m.stam@griftland.nl

Mentor 6Vml2
De heer M. Hes (aardrijkskunde)
m.hes@griftland.nl

Mentor 6Vml3
Mevrouw drs. E.E.M. Sluijter-Rombouts (Frans, Latijn)
e.sluijter@griftland.nl

Mentor 6Vml4
De heer W. Kraaikamp (Nederlands, CKV, decaan vwo)
w.kraaikamp@griftland.nl

Ons laatste nieuws

_MP_9618

Corona en ons onderwijs

Vanaf 1 juli zijn voor jongeren tot 18 jaar de coronamaatregelen versoepeld. Daar zijn we uiteraard blij mee.We leggen puntsgewijs uit wat hiervan bij ons …

_MP_9280

Vacatures

Wij zoeken een docent tekenen, ingangsdatum 01-08-2020.Dienstverband tijdelijk; beschikbaarheid parttime – FTE 0,84 fte – aantal lesuren 17. Het zwaartepunt van de uren ligt in …

geslaagd

Geslaagd!

4 Juni was de Landelijke Dag van de Geslaagden en zijn de leerlingen door hun mentoren gebeld; bij de meeste kan nu dan echt de …