Contact

Vwo

TEAMLEIDER 2-3 VWO
Mevrouw L. van den Berg
Doorkiesnummer 035 6098 208
l.vandenberg@griftland.nl

TEAMLEIDER 4-5-6 VWO
Mevrouw drs. M.C.M. Matthijsen
Doorkiesnummmer 035 6098 207
m.matthijsen@griftland.nl

DECAAN VWO
De heer W. Kraaikamp
Telefoonnummer 035 6098 200
w.kraaikamp@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 2

Mentor 2VA
Mevrouw drs. G. Jablonska (Duits)
g.jablonska@griftland.nl

Mentor 2VB
Mevrouw I. van Oosten (Frans)
i.vanoosten@griftland.nl

Mentor 2VC
Mevrouw E. Gentil (Frans)
e.gentil@griftland.nl

Mentor 2VX
De heer M. van Halteren (natuurkunde, scheikunde)
m.vanhalteren@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 3

Mentor 3VA
Mevrouw H. van Aken (wiskunde)
h.vanaken@griftland.nl

Mentor 3VB
Mevrouw E. Gerritsen MEd (muziek, CKV)
e.gerritsen@griftland.nl

Mentor 3VC
Mevrouw I. Zwierink (Engels)
i.zwierink@griftland.nl

Mentor 3VX
Mevrouw A.W.J. Wind (Nederlands)
e.wind@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 4

Mentor 4Vml1
Mevrouw drs. L. Riemeijer (Nederlands)
l.riemeijer@griftland.nl

Mentor 4Vml2
Mevrouw drs. M.L. de Blok-du Pree (Engels)
m.deblok@griftland.nl

Mentor 4Vml3
De heer J. Hilbelink (economie, M&O)
j.hilbelink@griftland.nl

Mentor 4Vml4
De heer D. Blondelle (identiteit en maatschappij)
d.blondelle@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 5

Mentor 5Vml1
De heer M. Vermeulen (wiskunde)
m.vermeulen@griftland.nl

Mentor 5Vml2
De heer drs. M. Tolboom (biologie)
m.tolboom@griftland.nl

Mentor 5Vml3
Mevrouw P.M. Elias (lichamelijke opvoeding)
p.elias@griftland.nl

Mentor 5Vml4
De heer N. Schipper (Engels)
n.schipper@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 6

Mentor 6Vml1
Mevrouw drs. M. Stam (scheikunde)
m.stam@griftland.nl

Mentor 6Vml2
De heer M. Hes (aardrijkskunde)
m.hes@griftland.nl

Mentor 6Vml3
Mevrouw drs. E.E.M. Sluijter-Rombouts (Frans, Latijn)
e.sluijter@griftland.nl

Mentor 6Vml4
De heer W. Kraaikamp (Nederlands, CKV, decaan vwo)
w.kraaikamp@griftland.nl

Ons laatste nieuws

_MP_9626

Nieuws over corona en ons onderwijs

Afgelasting van het CE, wat betekent dat voor onze examenleerlingen? Lees hier alle correspondentie aan ouders en leerlingen over het coronavirus. Het Griftland College is …

gooi en Eemlander

De Gooi- en Eemlander: School sluit, maar de virtuele klas gaat open

De Gooi- en Eemlander was bij ons op bezoek. Virtueel lesgeven tijdens de coronacrisis. Wat ging hieraan vooraf? Wat vraagt dit van de school?

Cambridge

Cambridge English Advanced inschrijving geopend!

Op het Griftland College kun je in de bovenbouw van havo en vwo in twee jaar tijd je Cambridge Certificaat halen.  Via deze link inschrijven, …