Contact

Mavo

TEAMLEIDER 2-3-4 MAVO 

De heer J.H. van Dam
Doorkiesnummer 035 6098 200
j.vandam@griftland.nl 

DECAAN MAVO
Mevrouw L. Postel
Telefoonnummer 035 609 82 15
l.postel@griftland.nl


MENTOREN MAVO 2

Mentor 2MA
Mevrouw C. Pasveer (Frans)
c.pasveer@griftland.nl

Mentor 2MB
Mevrouw H. Bakkenes (Engels)
h.bakkenes@griftland.nl


MENTOREN MAVO 3

Mentor 3MA
De heer J.W.G. van de Pol (wiskunde)
j.vandepol@griftland.nl

Mentor 3MB
Mevrouw L. Arts (maatschappijleer)
l.arts@griftland.nl

Mentor 3MC
Mevrouw M. de Boer (Engels)
m.deboer@griftland.nl


MENTOREN MAVO 4

Mentor 4MA
De heer A. Hendriksen (Nederlands)
a.hendriksen@griftland.nl  

Mentor 4MB
De heer W. de Ruiter (wiskunde)
w.deruiter@griftland.nl   

Mentor 4MC
De heer M. Frederiks (geschiedenis)
m.frederiks@griftland.nl 

Ons laatste nieuws

soweco-corona-maatregelen

Update coronamaatregelen

We vinden het erg fijn om alle leerlingen weer op onze school te mogen verwelkomen. Natuurlijk hebben we, net zoals jullie, ook zorgen over hoe …

WhatsApp Image 2020-09-18 at 14.47.58 (3)

Start pilot Rebound

Maandag 21 september is de pilot Rebound gestart. Hiervoor is binnen de school de dojo-ruimte vrijgemaakt en in een geheel nieuw jasje gestoken. Deze vernieuwde …

Artikel-start-schooljaar-Soester-Courant-02.09.201

Start van spannend schooljaar

Artikel uit de Soester Courant over de start van het nieuwe schooljaar; dat door de coronacrisis anders begint dan andere jaren…