Contact

Havo

TEAMLEIDER 2-3 HAVO
De heer J.H. van Dam
Doorkiesnummer 035 6098 209
j.vandam@griftland.nl

TEAMLEIDER 4-5 HAVO
De heer drs. D.C.H. van Ginkel 
Doorkiesnummer 035 6098 205
d.vanginkel@griftland.nl

________________________________________
DECAAN HAVO
Mevrouw F. Verwoerd-Nelissen
Doorkiesnummer 035 6098 214
f.verwoerd@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN HAVO 2

Mentor 2HA
Mevrouw N. van Noorden (lichamelijke opvoeding)
n.vannoorden@griftland.nl

Mentoren 2HB
De heer F. Veltrop (science, natuurkunde)
f.veltrop@griftland.nl
Mevrouw L. Bredenhoff (Duits)
l.bredenhoff@griftland.nl

Mentoren 2HC
Mevrouw H. Bakkenes (Engels)
h.bakkenes@griftland.nl
Mevrouw M. Hulsink (Duits)
m.hulsink@griftland.nl

Mentoren 2HD
De heer R. Bunnik (tekenen; handvaardigheid)
r.bunnik@griftland.nl
De heer L. van der Welle (natuurkunde; scheikunde)
l.vanderwelle@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN HAVO 3

Mentoren 3HA
De heer O.A. Naezer (Engels)
o.naezer@griftland.nl
Mevrouw drs. I.B. Appelo- Pollmann (Nederlands)
i.appelo@griftland.nl

Mentor 3HB
Mevrouw I. Land (Frans)
i.land@griftland.nl

Mentor 3HC
Mevrouw M.J. van Logtestijn – Ferreiro Margaride (economie)
m.vanlogtestijn@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN HAVO 4

Mentor 4HA
Mevrouw drs. K. den Uil (Nederlands)
k.denuil@griftland.nl

Mentor 4Hml1
De heer M. Hendriks (economie)
m.hendriks@griftland.nl

Mentor 4Hml2
Mevrouw drs. J. van der Worp (aardrijkskunde)
j.vanderworp@griftland.nl

Mentor 4Hml3
Mevrouw drs. J. Hooft (economie, management en organisatie)
j.hooft@griftland.nl

Mentor 4Hml4
Mevrouw ir. M.C. Kooij (wiskunde)
m.kooij@griftland.nl

Mentor 4Hml5
Mevrouw C.P. Beuving (maatschappijleer)
c.beuving@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN HAVO 5

Mentoren 5HA
De heer W. Hoogendijk (geschiedenis)
w.hoogendijk@griftland.nl

Mentor 5Hml1
Mevrouw drs. A.R.M. Hansum (aardrijkskunde)
a.hansum@griftland.nl

Mentor 5Hml2
Mevrouw drs. J. Stapelbroek (biologie)
j.stapelbroek@griftland.nl

Mentor 5Hml3
Mevrouw drs. A. Vink (Frans)
a.vink@griftland.nl

Mentor 5Hml4
De heer J. Gnodde (informatica)
j.gnodde@griftland.nl

Mentor 5Hml5
Mevrouw M. van de Beld (tekenen)
m.vandebeld@griftland.nl

Ons laatste nieuws

dichten2

Winnaars ‘Dichten voor Vrijheid’

Leerlingen van het Griftland schreven de mooiste gedichten voor de gedichtenwedstrijd ‘Dichten voor Vrijheid’, in de aanloop naar dodenherdenking op 4 mei. Helaas kunnen de …

_MP_9626

Nieuws over corona en ons onderwijs

Afgelasting van het CE, wat betekent dat voor onze examenleerlingen? Lees hier alle correspondentie aan ouders en leerlingen over het coronavirus. Het Griftland College is …

gooi en Eemlander

De Gooi- en Eemlander: School sluit, maar de virtuele klas gaat open

De Gooi- en Eemlander was bij ons op bezoek. Virtueel lesgeven tijdens de coronacrisis. Wat ging hieraan vooraf? Wat vraagt dit van de school?