Contact

Brugklas

TEAMLEIDER BRUGKLASSEN
Mevrouw drs. D. Keijner
Doorkiesnr. 035 6098 204
d.keijner@griftland.nl

MENTOREN BRUGKLASSEN
Mentor 1A
Mevrouw S. van der Have (biologie)
s.vanderhave@griftland.nl

Mentor 1B
Mevrouw J. de Vos (Nederlands)
j.devos@griftland.nl

Mentor 1C
Mevrouw T. van Tol (wiskunde)
t.vantol@griftland.nl

Mentor 1D
Mevrouw E. Leenders (tekenen, CKV)
e.leenders@griftland.nl

Mentor 1E
De heer E. Sijahailatua (godsdienst)
e.sijahailatua@griftland.nl

Mentor 1F
De heer T. Visscher MA (Engels)
t.visscher@griftland.nl

Mentor 1G
Mevrouw E. Langbroek MEd, MA (geschiedenis)
e.langbroek@griftland.nl

Mentor 1H
Mevrouw G.N. Wallet BSW, BEd (muziek)
r.wallet@griftland.nl

MENTOREN 1J
Mevrouw L. de Jongh (biologie)
l.dejongh@griftland.nl en
De heer P. Kool (ICT)
p.kool@griftland.nl

Mentor 1VX
De heer drs. A.T. van Harskamp (aardrijkskunde)
a.vanharskamp@griftland.nl

 

Ons laatste nieuws

_MP_9626

Nieuws over corona en ons onderwijs

Afgelasting van het CE, wat betekent dat voor onze examenleerlingen? Lees hier alle correspondentie aan ouders en leerlingen over het coronavirus. Het Griftland College is …

gooi en Eemlander

De Gooi- en Eemlander: School sluit, maar de virtuele klas gaat open

De Gooi- en Eemlander was bij ons op bezoek. Virtueel lesgeven tijdens de coronacrisis. Wat ging hieraan vooraf? Wat vraagt dit van de school?

Cambridge

Cambridge English Advanced inschrijving geopend!

Op het Griftland College kun je in de bovenbouw van havo en vwo in twee jaar tijd je Cambridge Certificaat halen.  Via deze link inschrijven, …