Contact

Brugklas

TEAMLEIDER BRUGKLASSEN
Mevrouw drs. D. Keijner
Doorkiesnr. 035 6098 204
d.keijner@griftland.nl

MENTOREN BRUGKLASSEN
Mentor 1A
Mevrouw S. van der Have (biologie)
s.vanderhave@griftland.nl

Mentor 1B
Mevrouw J. de Vos (Nederlands)
j.devos@griftland.nl

Mentor 1C
Mevrouw T. van Tol (wiskunde)
t.vantol@griftland.nl

Mentor 1D
Mevrouw E. Leenders (tekenen, CKV)
e.leenders@griftland.nl

Mentor 1E
De heer E. Sijahailatua (godsdienst)
e.sijahailatua@griftland.nl

Mentor 1F
De heer T. Visscher MA (Engels)
t.visscher@griftland.nl

Mentor 1G
Mevrouw E. Langbroek MEd, MA (geschiedenis)
e.langbroek@griftland.nl

Mentor 1H
Mevrouw G.N. Wallet BSW, BEd (muziek)
r.wallet@griftland.nl

MENTOREN 1J
Mevrouw L. de Jongh (biologie)
l.dejongh@griftland.nl en
De heer P. Kool (ICT)
p.kool@griftland.nl

Mentor 1VX
De heer drs. A.T. van Harskamp (aardrijkskunde)
a.vanharskamp@griftland.nl

 

Ons laatste nieuws

_MP_9618

Corona en ons onderwijs

Vanaf 1 juli zijn voor jongeren tot 18 jaar de coronamaatregelen versoepeld. Daar zijn we uiteraard blij mee.We leggen puntsgewijs uit wat hiervan bij ons …

_MP_9280

Vacatures

Wij zoeken een docent tekenen, ingangsdatum 01-08-2020.Dienstverband tijdelijk; beschikbaarheid parttime – FTE 0,84 fte – aantal lesuren 17. Het zwaartepunt van de uren ligt in …

geslaagd

Geslaagd!

4 Juni was de Landelijke Dag van de Geslaagden en zijn de leerlingen door hun mentoren gebeld; bij de meeste kan nu dan echt de …