Contact

Vwo

TEAMLEIDER 2-3 VWO
Mevrouw L. van den Berg
Doorkiesnummer 035 6098 208
l.vandenberg@griftland.nl

TEAMLEIDER 4-5-6 VWO
Mevrouw drs. M.C.M. Matthijsen
Doorkiesnummmer 035 6098 207
m.matthijsen@griftland.nl

DECANEN VWO
Mevrouw H.B. Postel
Telefoonnummer 035 6098 200
l.postel@griftland.nl

Mevrouw F. Verwoerd
Doorkiesnummer 035 6098 214
f.verwoerd@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 2

Mentor 2VA
Mevrouw drs. M. Jablonska (Duits)
g.jablonska@griftland.nl

Mentor 2VB
Mevrouw I.Y. van Oosten (Frans)
i.vanoosten@griftland.nl

Mentor 2VC
Mevrouw E. Gentil (Frans)
e.gentil@griftland.nl

Mentor 2VX
De heer M. van Halteren (natuurkunde, scheikunde)
m.vanhalteren@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 3

Mentor 3VA
Mevrouw H. van Aken (wiskunde)
h.vanaken@griftland.nl

Mentor 3VB
Mevrouw R. Tielrooy (Nederlands)
r.tielrooy@griftland.nl

Mentor 3VC
Mevrouw I. Zwierink (Engels)
i.zwierink@griftland.nl

Mentor 3VX
Mevrouw A.W.J. Wind (Nederlands)
e.wind@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 4

De heer R.C.A. Knieist MEd (Nederlands)
r.kniest@griftland.nl

De heer J. Lamberts (economie)
j.lamberts@griftland.nl

De heer M.A. Hes (aardrijkskunde)
m.hes@griftland.nl

Mevrouw C. Huter (muziek)
c.huter@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN VWO 5

Mevrouw drs. L. Riemeijer (Nederlands)
l.riemeijer@griftland.nl

Mevrouw drs. M.L. de Blok-du Pree (Engels)
m.deblok@griftland.nl

De heer J. Hilbelink (economie, M&O)
j.hilbelink@griftland.nl

De heer D. Blondelle (identiteit en maatschappij)
d.blondelle@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN VWO 6

De heer M. Vermeulen (wiskunde)
m.vermeulen@griftland.nl

De heer drs. M. Tolboom (biologie)
m.tolboom@griftland.nl

Mevrouw P.M. Elias (lichamelijke opvoeding)
p.elias@griftland.nl

De heer N. Schipper (Engels)
n.schipper@griftland.nl

 

Ons laatste nieuws

_MP_9280

Nieuwe vacatures

Wij zijn (zo spoedig mogelijk) voor het vak Informatica op zoek naar een ervaren en gedreven docent. Een docent die de ontwikkelingen op het vakgebied …

1800x1200_coronavirus_1-1024x683

Corona en ons onderwijs

2021 is gestart. We zijn benieuwd wat dit jaar ons gaat brengen. We hopen uiteraard spoedig al onze leerlingen weer op school te mogen verwelkomen. Door …

Save the date new

Save the date!

Meer informatie over de informatieavond en open dag vindt u in het menu onder Groep 7/8. Inschrijven voor een van de open lesmiddagen kan via …