Contact

Vwo

TEAMLEIDER 2-3 VWO
Mevrouw L. van den Berg
Doorkiesnummer 035 6098 208
l.vandenberg@griftland.nl

TEAMONDERSTEUNERS 2-3 VWO
Dhr. drs. A. van Harskamp
a.vanharskamp@griftland.nl
Mevr. I. Land
i.land@griftland.nl


TEAMLEIDER 4-5-6 VWO
Mevrouw drs. M.C.M. Matthijsen
Doorkiesnummmer 035 6098 207
m.matthijsen@griftland.nl

TEAMONDERSTEUNER 4-5-6 VWO
Mevrouw drs. M. de Blok
m.deblok@griftland.nl


DECANEN VWO
Mevrouw L. Postel
Telefoonnummer 035 6098 200
l.postel@griftland.nl

Mevrouw F. Verwoerd
Doorkiesnummer 035 6098 214
f.verwoerd@griftland.nl


MENTOREN VWO 2

2VA
Mevrouw drs. M. Jablonska (Duits)
g.jablonska@griftland.nl

2VB
Mevrouw I.Y. van Oosten (Frans)
i.vanoosten@griftland.nl

2VC
Mevrouw E. Gentil (Frans)
e.gentil@griftland.nl

2VX
De heer drs. A.T. van Harskamp (aardrijkskunde)
a.vanharskamp@griftland.nl


MENTOREN VWO 3

3VA
De heer M. van Halteren (natuurkunde, scheikunde)
m.vanhalteren@griftland.nl

3VB
Mevrouw M. Gutschner (Duits)
m.gutschner@griftland.nl

3VC
Mevrouw I. Zwierink (Engels)
i.zwierink@griftland.nl

3VX
Mevrouw R. Tielrooy (Nederlands)
r.tielrooy@griftland.nl


MENTOREN VWO 4

4V.ml1
De heer J. Lamberts (economie)

j.lamberts@griftland.nl

4V.ml2
Mevrouw P.M. Elias (lichamelijke opvoeding)
p.elias@griftland.nl

4V.ml3
De heer N. Schipper (Engels)
n.schipper@griftland.nl

4V.ml4

Mevrouw J. Ju (wiskunde)
j.ju@griftland.nl

4V.ml5

Mevrouw H. Jongeneel (tekenen)
h.jongeneel@griftland.nl


MENTOREN VWO 5

5V.ml1
De heer M.A. Hes (aardrijkskunde)

m.hes@griftland.nl   

5V.ml2
De heer R.C.A. Kniest MEd (Nederlands)

r.kniest@griftland.nl

5V.ml3
Mevrouw drs. E. Sluijter (Frans, Latijn)
e.sluijter@griftland.nl

5V.ml4
De heer drs. M. Tolboom (biologie)
m.tolboom@griftland.nl

5V.ml5
Mevrouw drs. R. de Hulster (Latijn)
r.dehulster@griftland.nl 


MENTOREN VWO 6

6V.ml1
De heer D. Blondelle (identiteit en maatschappij)
d.blondelle@griftland.nl

6V.ml2
Mevrouw drs. M.L. de Blok-du Pree (Engels)

m.deblok@griftland.nl

6V.ml3
De heer J. Hilbelink (economie, M&O)
j.hilbelink@griftland.nl

6V.ml4
Mevrouw drs. L. Riemeijer (Nederlands)
l.riemeijer@griftland.nl

 

 

Ons laatste nieuws

bonjour-magic-word

Gezocht: docent Frans

Wij zijn per direct op zoek naar een tweedegraads docent Frans. Lijkt het je leuk om als docent Frans op het Griftland College te komen …

welkom

Rooster introductiedag dinsdag 31 augustus

Dinsdag 31 augustus gaat de school weer van start! We hopen dat iedereen heeft kunnen genieten van een fijne vakantie. Wij verheugen ons erop om alle …

Examen2021v3

Geslaagd examen!!!

Donderdag 10 juni was de uitslag van het Centraal Examen 2021 deel 1: de vlaggen konden uit! Wat hebben onze examenkandidaten een heftig jaar achter …