Contact

Vwo

TEAMLEIDER 2-3 VWO
Mevrouw L. van den Berg
Doorkiesnummer 035 6098 208
l.vandenberg@griftland.nl

TEAMLEIDER 4-5-6 VWO
Mevrouw drs. M.C.M. Matthijsen
Doorkiesnummmer 035 6098 207
m.matthijsen@griftland.nl

DECANEN VWO
Mevrouw H.B. Postel
Telefoonnummer 035 6098 200
l.postel@griftland.nl

Mevrouw F. Verwoerd
Doorkiesnummer 035 6098 214
f.verwoerd@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 2

Mentor 2VA
Mevrouw drs. M. Jablonska (Duits)
g.jablonska@griftland.nl

Mentor 2VB
Mevrouw I.Y. van Oosten (Frans)
i.vanoosten@griftland.nl

Mentor 2VC
Mevrouw E. Gentil (Frans)
e.gentil@griftland.nl

Mentor 2VX
De heer M. van Halteren (natuurkunde, scheikunde)
m.vanhalteren@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 3

Mentor 3VA
Mevrouw H. van Aken (wiskunde)
h.vanaken@griftland.nl

Mentor 3VB
Mevrouw R. Tielrooy (Nederlands)
r.tielrooy@griftland.nl

Mentor 3VC
Mevrouw I. Zwierink (Engels)
i.zwierink@griftland.nl

Mentor 3VX
Mevrouw A.W.J. Wind (Nederlands)
e.wind@griftland.nl
________________________________________
MENTOREN VWO 4

De heer R.C.A. Knieist MEd (Nederlands)
r.kniest@griftland.nl

De heer J. Lamberts (economie)
j.lamberts@griftland.nl

De heer M.A. Hes (aardrijkskunde)
m.hes@griftland.nl

Mevrouw C. Huter (muziek)
c.huter@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN VWO 5

Mevrouw drs. L. Riemeijer (Nederlands)
l.riemeijer@griftland.nl

Mevrouw drs. M.L. de Blok-du Pree (Engels)
m.deblok@griftland.nl

De heer J. Hilbelink (economie, M&O)
j.hilbelink@griftland.nl

De heer D. Blondelle (identiteit en maatschappij)
d.blondelle@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN VWO 6

De heer M. Vermeulen (wiskunde)
m.vermeulen@griftland.nl

De heer drs. M. Tolboom (biologie)
m.tolboom@griftland.nl

Mevrouw P.M. Elias (lichamelijke opvoeding)
p.elias@griftland.nl

De heer N. Schipper (Engels)
n.schipper@griftland.nl

 

Ons laatste nieuws

Examen2021v3

Geslaagd examen!!!

Donderdag 10 juni was de uitslag van het Centraal Examen 2021 deel 1: de vlaggen konden uit! Wat hebben onze examenkandidaten een heftig jaar achter …

_MP_9280

Studenten gezocht!

VACATURE ZOMERSCHOOLBEGELEIDERS Vakantiebaantje: het Griftland College is op korte termijn op zoek naar enkele leerlingen en studenten (HBO of WO) die onze zomerschoolkandidaten uit 4 …

_MP_9977medium

Drie VO-scholen Baarn/Soest elk in eigen tempo naar volledig open

Op 22 mei heeft minister Slob bekend gemaakt dat de VO-scholen weer volledig open mogen per 31 mei en weer open moeten per 7 juni. …