Contact

Vwo

TEAMLEIDERS VWO

De teamleider kunt u benaderen wanneer het gaat om urgente zaken, structurele roosterzaken, klachten, algemene vragen en verlofaanvragen. De teamleiders zijn zowel telefonisch als per e-mail goed bereikbaar.

TEAMLEIDER 2-3 VWO
Mevrouw L. van den Berg
Doorkiesnummer 035 6098 208
l.vandenberg@griftland.nl

TEAMONDERSTEUNERS 2-3 VWO
Dhr. drs. A. van Harskamp
a.vanharskamp@griftland.nl

Mevr. I. Land
i.land@griftland.nl

TEAMLEIDER 4-5-6 VWO
Mevrouw drs. M.C.M. Matthijsen
Doorkiesnummmer 035 6098 207
m.matthijsen@griftland.nl

TEAMONDERSTEUNER 4-5-6 VWO
Mevrouw drs. M. de Blok
m.deblok@griftland.nl

 


DECANEN VWO
Vragen op het gebied van loopbaanoriëntatie en -begeleiding (LOB) kunnen gesteld worden aan de decaan. De decaan geeft voorlichting over studie- en beroepskeuze.

Mevrouw L. Postel
Telefoonnummer 035 6098 200
l.postel@griftland.nl

Mevrouw F. Verwoerd
Doorkiesnummer 035 6098 214
f.verwoerd@griftland.nl

 


MENTOREN / DOCENTEN VWO
De mentor is het eerste aanspreekpunt bij vragen van persoonlijke aard, zoals het welbevinden van uw kind. Ook voor vragen over de algemene voortgang, de determinatie na de brugklas, de profielkeuze, etc. kunt u terecht bij de mentor. Alle vragen die betrekking hebben op het vak van de betreffende docent (lesstof, contact docent-leerling, cijfers), stelt u direct aan de docent. De makkelijkste manier om contact te zoeken is per e-mail. Het betreffen dan korte vragen, waarbij ook hier ons streven is dat u binnen drie werkdagen een antwoord van ons ontvangt. De e-mailadressen van de mentoren vindt u hieronder; de e-mailadressen van de docenten van uw zoon en/of dochter staan in het ouderportaal. Wij stellen persoonlijk contact met u op prijs als u en/of wij vinden dat een onderwerp niet geschikt is om in een e-mail te bespreken. Omdat docenten voor de klas staan, is persoonlijk contact met docenten niet altijd direct mogelijk. We adviseren u in dat geval een korte mail te sturen naar de mentor, met daarin het verzoek om persoonlijk contact op te nemen. De mentor kan u dan op een rustig moment terugbellen. 

MENTOREN VWO 2

2VA
Mevrouw drs. M. Jablonska (Duits)
g.jablonska@griftland.nl

2VB
Mevrouw I.Y. van Oosten (Frans)
i.vanoosten@griftland.nl

2VC
Mevrouw E. Gentil (Frans)
e.gentil@griftland.nl

2VX
De heer drs. A.T. van Harskamp (aardrijkskunde)
a.vanharskamp@griftland.nl

MENTOREN VWO 3

3VA
De heer M. van Halteren (natuurkunde, scheikunde)
m.vanhalteren@griftland.nl

3VB
Mevrouw M. Gutschner (Duits)
m.gutschner@griftland.nl

3VC
Mevrouw I. Zwierink (Engels)
i.zwierink@griftland.nl

3VX
Mevrouw R. Tielrooy (Nederlands)
r.tielrooy@griftland.nl

MENTOREN VWO 4

4V.ml1
De heer J. Lamberts (economie)

j.lamberts@griftland.nl

4V.ml2
Mevrouw P.M. Elias (lichamelijke opvoeding)
p.elias@griftland.nl

4V.ml3
De heer N. Schipper (Engels)
n.schipper@griftland.nl

4V.ml4

Mevrouw J. Ju (wiskunde)
j.ju@griftland.nl

4V.ml5

Mevrouw H. Jongeneel (tekenen)
h.jongeneel@griftland.nl

MENTOREN VWO 5

5V.ml1
De heer M.A. Hes (aardrijkskunde)

m.hes@griftland.nl   

5V.ml2
De heer R.C.A. Kniest MEd (Nederlands)

r.kniest@griftland.nl

5V.ml3
Mevrouw drs. E. Sluijter (Frans, Latijn)
e.sluijter@griftland.nl

5V.ml4
De heer drs. M. Tolboom (biologie)
m.tolboom@griftland.nl

5V.ml5
Mevrouw drs. R. de Hulster (Latijn)
r.dehulster@griftland.nl 

MENTOREN VWO 6

6V.ml1
De heer D. Blondelle (identiteit en maatschappij)
d.blondelle@griftland.nl

6V.ml2
Mevrouw drs. M.L. de Blok-du Pree (Engels)

m.deblok@griftland.nl

6V.ml3
De heer J. Hilbelink (economie, M&O)
j.hilbelink@griftland.nl

6V.ml4
Mevrouw drs. L. Riemeijer (Nederlands)
l.riemeijer@griftland.nl

 

Ons laatste nieuws

1800x1200_coronavirus_1-1024x683

Correspondentie Corona

24 januari 2022 Update:Morgen (di. 25 januari) weer les op school en activiteiten groep 8. Zie hier de brief die vanmiddag verzonden is aan ouders/verzorgers …

STO1

Meld je nu aan voor de School Try Out!

Op zaterdag 5 februari zetten wij de deuren open voor alle leerlingen uit groep 8. Het is vanwege de coronamaatregelen een Kids Only evenement, wat …

IMG_8755

Meld je aan voor de open lesmiddag

Zit je in groep 8? Kom dan gezellig bij ons langs en volg een drietal proeflesjes! Zo ontdek je vast hoe het is om les …