Contact

Mavo

TEAMLEIDER MAVO
De teamleider kunt u benaderen wanneer het gaat om urgente zaken, structurele roosterzaken, klachten, algemene vragen en verlofaanvragen. De teamleiders zijn zowel telefonisch als per e-mail goed bereikbaar.

TEAMLEIDER 2-3-4 MAVO 
De heer J.H. van Dam
Doorkiesnummer 035 6098 209
j.vandam@griftland.nl 

LEERLINGCOÖRDINATOR 2-3 MAVO
Dhr. J. Detmar
j.detmar@griftland.nl


DECAAN MAVO

Vragen op het gebied van loopbaanoriëntatie en -begeleiding (LOB) kunnen gesteld worden aan de decaan. De decaan geeft voorlichting over studie- en beroepskeuze.

Mevrouw L. Postel
Telefoonnummer 035 609 82 15
l.postel@griftland.nl


MENTOREN / DOCENTEN MAVO
De mentor is het eerste aanspreekpunt bij vragen van persoonlijke aard, zoals het welbevinden van uw kind. Ook voor vragen over de algemene voortgang, de determinatie na de brugklas, de profielkeuze, etc. kunt u terecht bij de mentor. Alle vragen die betrekking hebben op het vak van de betreffende docent (lesstof, contact docent-leerling, cijfers), stelt u direct aan de docent. De makkelijkste manier om contact te zoeken is per e-mail. Het betreffen dan korte vragen, waarbij ook hier ons streven is dat u binnen drie werkdagen een antwoord van ons ontvangt. De e-mailadressen van de mentoren vindt u hieronder; de e-mailadressen van de docenten van uw zoon en/of dochter staan in het ouderportaal. Wij stellen persoonlijk contact met u op prijs als u en/of wij vinden dat een onderwerp niet geschikt is om in een e-mail te bespreken. Omdat docenten voor de klas staan, is persoonlijk contact met docenten niet altijd direct mogelijk. We adviseren u in dat geval een korte mail te sturen naar de mentor, met daarin het verzoek om persoonlijk contact op te nemen. De mentor kan u dan op een rustig moment terugbellen. 

MENTOREN 2 MAVO 

2M.ml1

Mevrouw C. Pasveer (Frans)
c.pasveer@griftland.nl

2M.ml2
Mevrouw H. Bakkenes (Engels)
h.bakkenes@griftland.nl

2M.ml3
De heer A. Twigt (Engels)
a.twigt@griftland.nl 

2M.ml4
De heer W. Schaap (LO)
w.schaap@griftland.nl

2M.ml5
De heer K. Kok (tekenen)
k.kok@griftland.nl

2M.ml6
Mevrouw M. de Boer (Engels)
m.deboer@griftland.nl

2M.ml7
Mevrouw M. Hulsink (Duits/Engels)
m.hulsink@griftland.nl

2M.ml8
De heer C. Lapré (scheikunde)
c.lapre@griftland.nl

MENTOREN 3 MAVO

Mentor 3MA
De heer J.W.G. van de Pol (wiskunde)
j.vandepol@griftland.nl

Mentor 3MB
Mevrouw L. Arts (maatschappijleer)
l.arts@griftland.nl

Mentor 3MC
Mevrouw M. de Boer (Engels)
m.deboer@griftland.nl

MENTOREN 4 MAVO

Mentor 4MA
De heer A. Hendriksen (Nederlands)
a.hendriksen@griftland.nl  

Mentor 4MB
De heer W. de Ruiter (wiskunde)
w.deruiter@griftland.nl   

Mentor 4MC
De heer M. Frederiks (geschiedenis)
m.frederiks@griftland.nl 

Ons laatste nieuws

Schermafbeelding 2022-04-19 om 11.35.30

Thema-avond voor ouders: ‘Gezonde Leefstijl’

Hoe stimuleren we een gezonde leefstijl bij onze pubers? Deze vraag staat op 11 mei 2022 centraal op de jaarlijkse thema-avond voor ouders van het …

Erasmus-website-1

Eindexamentrainingen

Inschrijving gestart! Erasmus Education organiseert in de meivakantie (2 t/m 6 mei) eindexamentrainingen voor leerlingen van het Griftland College (locaties staan op de site van …

poster.grift's.got.talent[2][62]

Griftland’s got talent

De allereerste editie van de spiksplinternieuwe podiumavond Griftland’s got talent! Het belooft een avond bomvol vette, muzikale en talentvolle act’s te worden. Zowel docenten als …