Contact

Mavo

TEAMLEIDER 2-3-4 MAVO 

De heer J.H. van Dam
Doorkiesnummer 035 6098 200
j.vandam@griftland.nl 

DECAAN MAVO
Mevrouw L. Postel
Telefoonnummer 035 609 82 15
l.postel@griftland.nl


MENTOREN MAVO 2

Mentor 2MA
Mevrouw C. Pasveer (Frans)
c.pasveer@griftland.nl

Mentor 2MB
Mevrouw H. Bakkenes (Engels)
h.bakkenes@griftland.nl


MENTOREN MAVO 3

Mentor 3MA
De heer J.W.G. van de Pol (wiskunde)
j.vandepol@griftland.nl

Mentor 3MB
Mevrouw L. Arts (maatschappijleer)
l.arts@griftland.nl

Mentor 3MC
Mevrouw M. de Boer (Engels)
m.deboer@griftland.nl


MENTOREN MAVO 4

Mentor 4MA
De heer A. Hendriksen (Nederlands)
a.hendriksen@griftland.nl  

Mentor 4MB
De heer W. de Ruiter (wiskunde)
w.deruiter@griftland.nl   

Mentor 4MC
De heer M. Frederiks (geschiedenis)
m.frederiks@griftland.nl 

Ons laatste nieuws

Examen2021v3

Geslaagd examen!!!

Donderdag 10 juni was de uitslag van het Centraal Examen 2021 deel 1: de vlaggen konden uit! Wat hebben onze examenkandidaten een heftig jaar achter …

_MP_9280

Studenten gezocht!

VACATURE ZOMERSCHOOLBEGELEIDERS Vakantiebaantje: het Griftland College is op korte termijn op zoek naar enkele leerlingen en studenten (HBO of WO) die onze zomerschoolkandidaten uit 4 …

_MP_9977medium

Drie VO-scholen Baarn/Soest elk in eigen tempo naar volledig open

Op 22 mei heeft minister Slob bekend gemaakt dat de VO-scholen weer volledig open mogen per 31 mei en weer open moeten per 7 juni. …