Contact

Mavo

TEAMLEIDER 2-3-4 MAVO 

De heer J.H. van Dam
Doorkiesnummer 035 6098 200
j.vandam@griftland.nl 

LEERLINGCOÖRDINATOR 2-3 MAVO
Dhr. J. Detmar
j.detmar@griftland.nl

LEERLINGCOÖRDINATOR 4 MAVO
Dhr. M. van ‘t Veer
m.vantveer@griftland.nl


DECAAN MAVO
Mevrouw L. Postel
Telefoonnummer 035 609 82 15
l.postel@griftland.nl


MENTOREN 2 MAVO 

2M.ml1

Mevrouw C. Pasveer (Frans)
c.pasveer@griftland.nl

2M.ml2
Mevrouw H. Bakkenes (Engels)
h.bakkenes@griftland.nl

2M.ml3
De heer A. Twigt (Engels)
a.twigt@griftland.nl 

2M.ml4
De heer W. Schaap (LO)
w.schaap@griftland.nl

2M.ml5
De heer K. Kok (tekenen)
k.kok@griftland.nl

2M.ml6
Mevrouw M. de Boer (Engels)
m.deboer@griftland.nl

2M.ml7
Mevrouw M. Hulsink (Duits/Engels)
m.hulsink@griftland.nl

2M.ml8
De heer C. Lapré (scheikunde)
c.lapre@griftland.nl


MENTOREN 3 MAVO

Mentor 3MA
De heer J.W.G. van de Pol (wiskunde)
j.vandepol@griftland.nl

Mentor 3MB
Mevrouw L. Arts (maatschappijleer)
l.arts@griftland.nl

Mentor 3MC
Mevrouw M. de Boer (Engels)
m.deboer@griftland.nl


MENTOREN 4 MAVO

Mentor 4MA
De heer A. Hendriksen (Nederlands)
a.hendriksen@griftland.nl  

Mentor 4MB
De heer W. de Ruiter (wiskunde)
w.deruiter@griftland.nl   

Mentor 4MC
De heer M. Frederiks (geschiedenis)
m.frederiks@griftland.nl 

Ons laatste nieuws

bonjour-magic-word

Gezocht: docent Frans

Wij zijn per direct op zoek naar een tweedegraads docent Frans. Lijkt het je leuk om als docent Frans op het Griftland College te komen …

welkom

Rooster introductiedag dinsdag 31 augustus

Dinsdag 31 augustus gaat de school weer van start! We hopen dat iedereen heeft kunnen genieten van een fijne vakantie. Wij verheugen ons erop om alle …

Examen2021v3

Geslaagd examen!!!

Donderdag 10 juni was de uitslag van het Centraal Examen 2021 deel 1: de vlaggen konden uit! Wat hebben onze examenkandidaten een heftig jaar achter …