Contact

Havo

TEAMLEIDER 2-3 HAVO
Mevrouw L. van den Berg
Doorkiesnummer 035 6098 208
l.vandenberg@griftland.nl

TEAMLEIDER 4-5 HAVO
De heer drs. D.C.H. van Ginkel
Doorkiesnummer 035 6098 205
d.vanginkel@griftland.nl

________________________________________
DECAAN HAVO
Mevrouw F. Verwoerd-Nelissen
Doorkiesnummer 035 6098 214
f.verwoerd@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN HAVO 2

Mentor 2HA
Mevrouw N. van Noorden (lichamelijke opvoeding)
n.vannoorden@griftland.nl

Mentor 2HB
De heer F.J. Veltrop (science, natuurkunde)
f.veltrop@griftland.nl

Mentor 2HC
De heer L.M. van der Welle (natuurkunde; scheikunde)
l.vanderwelle@griftland.nl

Mentor 2HD
De heer R. Bunnik (tekenen; handvaardigheid)
r.bunnik@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN HAVO 3

Mentoren 3HA
De heer O.A. Naezer (Engels)
o.naezer@griftland.nl

Mentor 3HB

Mevrouw drs. I.B. Appelo- Pollmann (Nederlands)
i.appelo@griftland.nl

Mentor 3HC
Mevrouw M.J. van Logtestijn – Ferreiro Margaride (economie)
m.vanlogtestijn@griftland.nl

Mentoren 3HD
Mevrouw I. Land (Frans)
i.land@griftland.nl en
De heer drs. A.T. van Harskamp (aardrijkskunde)
a.vanharskamp@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN HAVO 4

Mevrouw K.E. Zander (Duits)
k.zander@griftland.nl

Mevrouw C.P. Beuving (maatschappijleer)
c.beuving@griftland.nl

De heer W. Hoogendijk (geschiedenis)
w.hoogendijk@griftland.nl

Mevrouw drs. A.R.M. Hansum (aardrijkskunde)
a.hansum@griftland.nl

Mevrouw E.M. Visch (muziek)
e.visch@griftland.nl

Mevrouw M. van de Beld (tekenen)
m.vandebeld@griftland.nl

Mevrouw N.T. Niekus (natuurkunde)
n.niekus@griftland.nl

Mevrouw S. van der Haven (Engels)
s.vanderhaven@griftland.nl

Mevrouw N.V.J. de Bakker (biologie)
n.debakker@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN HAVO 5

Mevrouw drs. K. den Uil (Nederlands)
k.denuil@griftland.nl

De heer M. Hendriks (economie)
m.hendriks@griftland.nl

Mevrouw drs. J. van der Worp (aardrijkskunde)
j.vanderworp@griftland.nl

Mevrouw drs. J. Hooft (economie, management en organisatie)
j.hooft@griftland.nl

Mevrouw ir. M.C. Kooij (wiskunde)
m.kooij@griftland.nl

Mevrouw drs. J. Stapelbroek (biologie)
j.stapelbroek@griftland.nl

Mevrouw drs. A. Vink (Frans)
a.vink@griftland.nl

Ons laatste nieuws

1800x1200_coronavirus_1-1024x683

Update coronamaatregelen

12 oktober Actuele situatie: Tot en met vrijdag telden we in totaal 40 positief geteste leerlingen. Het goede nieuws is dat hiervan ook weer 24 …

WhatsApp Image 2020-09-29 at 22.04.05

Start pilot Rebound

Maandag 21 september is de pilot Rebound gestart. Hiervoor is binnen de school de dojo-ruimte vrijgemaakt en in een geheel nieuw jasje gestoken. Deze vernieuwde …

WhatsApp Image 2020-09-29 at 22.04.10

Start van spannend schooljaar

Artikel uit de Soester Courant over de start van het nieuwe schooljaar; dat door de coronacrisis anders begint dan andere jaren…