Contact

Havo

TEAMLEIDER 2-3 HAVO
Mevrouw L. van den Berg
Doorkiesnummer 035 6098 208
l.vandenberg@griftland.nl

TEAMLEIDER 4-5 HAVO
De heer drs. D.C.H. van Ginkel
Doorkiesnummer 035 6098 205
d.vanginkel@griftland.nl

________________________________________
DECAAN HAVO
Mevrouw F. Verwoerd-Nelissen
Doorkiesnummer 035 6098 214
f.verwoerd@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN HAVO 2

Mentor 2HA
Mevrouw I. Land (Frans)
i.land@griftland.nl

Mentor 2HB
De heer F.J. Veltrop (science, natuurkunde)
f.veltrop@griftland.nl

Mentor 2HC
De heer L.M. van der Welle (natuurkunde; scheikunde)
l.vanderwelle@griftland.nl

Mentor 2HD
De heer R. Bunnik (tekenen; handvaardigheid)
r.bunnik@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN HAVO 3

Mentoren 3HA
De heer O.A. Naezer (Engels)
o.naezer@griftland.nl

Mentor 3HB

Mevrouw drs. I.B. Appelo- Pollmann (Nederlands)
i.appelo@griftland.nl

Mentor 3HC
Mevrouw M.J. van Logtestijn – Ferreiro Margaride (economie)
m.vanlogtestijn@griftland.nl

Mentoren 3HD
De heer drs. A.T. van Harskamp (aardrijkskunde)
a.vanharskamp@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN HAVO 4

Mevrouw K.E. Zander (Duits)
k.zander@griftland.nl

Mevrouw C.P. Beuving (maatschappijleer)
c.beuving@griftland.nl

De heer W. Hoogendijk (geschiedenis)
w.hoogendijk@griftland.nl

Mevrouw drs. A.R.M. Hansum (aardrijkskunde)
a.hansum@griftland.nl

Mevrouw E.M. Visch (muziek)
e.visch@griftland.nl

Mevrouw M. van de Beld (tekenen)
m.vandebeld@griftland.nl

Mevrouw N.T. Niekus (natuurkunde)
n.niekus@griftland.nl

Mevrouw S. van der Haven (Engels)
s.vanderhaven@griftland.nl

Mevrouw N.V.J. de Bakker (biologie)
n.debakker@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN HAVO 5

Mevrouw drs. K. den Uil (Nederlands)
k.denuil@griftland.nl

De heer M. Hendriks (economie)
m.hendriks@griftland.nl

Mevrouw drs. J. van der Worp (aardrijkskunde)
j.vanderworp@griftland.nl

Mevrouw drs. J. Hooft (economie, management en organisatie)
j.hooft@griftland.nl

Mevrouw ir. M.C. Kooij (wiskunde)
m.kooij@griftland.nl

Mevrouw drs. J. Stapelbroek (biologie)
j.stapelbroek@griftland.nl

Mevrouw drs. A. Vink (Frans)
a.vink@griftland.nl

Ons laatste nieuws

Erasmus-website-1

Eindexamentrainingen op het Griftland College

Inschrijving gestart! Erasmus Education organiseert in de meivakantie (3 t/m 7 mei) eindexamentrainingen voor leerlingen van het Griftland College op de eigen school. Er zijn …

Ecoschools2

Kick-off Eco-schools

De intentieverklaring is getekend; we gaan officieel van start met ‘Eco-Schools’. Wat houdt dit in? Een groep leerlingen gaat onder begeleiding van docenten onderzoeken hoe …

vacature

Nieuwe vacatures

Voor het nieuwe schooljaar 2021/2022 zijn we op zoek naar nieuwe collega’s, waaronder een docent wiskunde. Lees hier alle details. Lijkt het je leuk om …