Contact

Havo

TEAMLEIDER 2-3 HAVO
Mevrouw L. van den Berg
Doorkiesnummer 035 6098 208
l.vandenberg@griftland.nl

TEAMONDERSTEUNERS 2-3 HAVO
Dhr. drs. A. van Harskamp
a.vanharskamp@griftland.nl

Mevr. I. Land
i.land@griftland.nl


TEAMLEIDER 4-5 HAVO
De heer drs. D.C.H. van Ginkel
Doorkiesnummer 035 6098 205
d.vanginkel@griftland.nl

TEAMONDERSTEUNER 4-5 HAVO
Mevr. S. Carter
s.carter@griftland.nl


DECAAN HAVO
Mevrouw F. Verwoerd-Nelissen
Doorkiesnummer 035 6098 214
f.verwoerd@griftland.nl


MENTOREN HAVO 2

2HA
Mevrouw N. van Noorden (lichamelijke opvoeding)
n.vannoorden@griftland.nl

2HB
De heer F.J. Veltrop (science, natuurkunde)
f.veltrop@griftland.nl

2HC
De heer L.M. van der Welle (natuurkunde; scheikunde)
l.vanderwelle@griftland.nl

2HD
De heer T. van der Wurf (geschiedenis)
t.vanderwurf@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN HAVO 3

3HA
De heer O.A. Naezer (Engels)
o.naezer@griftland.nl

3HB

Mevrouw drs. I.B. Appelo- Pollmann (Nederlands)
i.appelo@griftland.nl

3HC
Mevrouw M.J. van Logtestijn – Ferreiro Margaride (economie)
m.vanlogtestijn@griftland.nl

3HD
De heer R. Bunnik (tekenen, handvaardigheid)
r.bunnik@griftland.nl

3HE
Mevrouw J. Spies (Frans)
j.spies@griftland.nl


MENTOREN HAVO 4

4H.ml1
Mevrouw drs. K. den Uil (Nederlands)
k.denuil@griftland.nl

4H.ml2
Mevrouw C.P. Beuving (maatschappijleer)
c.beuving@griftland.nl

4H.ml3
Mevrouw S. van der Haven (Engels)
s.vanderhaven@griftland.nl

4H.ml4
De heer M. Hendriks (economie)
m.hendriks@griftland.nl

4H.ml5
Mevrouw drs. J. Hooft (economie, management en organisatie)
j.hooft@griftland.nl

4H.ml6
De heer T. van Kampen (informatica)
t.vankampen@griftland.nl

4H.ml7
Mevrouw K. Kops (Engels)
k.kops@griftland.nl

4H.ml8
Mevrouw N.T. Niekus (natuurkunde)
n.niekus@griftland.nl

4H.ml9
Mevrouw drs. A. Vink (Frans)
a.vink@griftland.nl

4H.ml10
Mevrouw A.W.J. Wind (Nederlands)
e.wind@griftland.nl

4H.ml11
Mevrouw drs. J. van der Worp (aardrijkskunde)
j.vanderworp@griftland.nl

________________________________________

MENTOREN HAVO 5

5H.ml1
De heer W. Hoogendijk (geschiedenis)

w.hoogendijk@griftland.nl

5H.ml2
Mevrouw N.V.J. de Bakker (biologie)
n.debakker@griftland.nl

5H.ml3
Mevrouw M. van de Beld (tekenen)
m.vandebeld@griftland.nl

5H.ml4
Mevrouw drs. A.R.M. Hansum (aardrijkskunde)
a.hansum@griftland.nl

5H.ml5
Mevrouw E.M. Visch (muziek)
e.visch@griftland.nl

5H.ml6
Mevrouw K.E. Zander (Duits)
k.zander@griftland.nl

 

 

Ons laatste nieuws

bonjour-magic-word

Gezocht: docent Frans

Wij zijn per direct op zoek naar een tweedegraads docent Frans. Lijkt het je leuk om als docent Frans op het Griftland College te komen …

welkom

Rooster introductiedag dinsdag 31 augustus

Dinsdag 31 augustus gaat de school weer van start! We hopen dat iedereen heeft kunnen genieten van een fijne vakantie. Wij verheugen ons erop om alle …

Examen2021v3

Geslaagd examen!!!

Donderdag 10 juni was de uitslag van het Centraal Examen 2021 deel 1: de vlaggen konden uit! Wat hebben onze examenkandidaten een heftig jaar achter …