Contact

Brugklas

TEAMLEIDER BRUGKLASSEN
Mevrouw drs. D. Keijner
Doorkiesnr. 035 6098 204
d.keijner@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN BRUGKLASSEN

Mentor 1A
Mevrouw S. van Holten (biologie)
s.vanholten@griftland.nl

Mentor 1B
Mevrouw J. de Vos (Nederlands)
j.devos@griftland.nl

Mentor 1C
Mevrouw T. van Tol (wiskunde)
t.vantol@griftland.nl

Mentor 1D
Mevrouw L.A. Rauch (wiskunde)
l.rauch@griftland.nl

Mentor 1E
Mevrouw R.S. Eringa (geschiedenis)
r.eringa@griftland.nl

Mentor 1F
De heer T. Visscher MA (Engels)
t.visscher@griftland.nl

Mentor 1G
Mevrouw E. Langbroek MEd, MA (geschiedenis)
e.langbroek@griftland.nl

Mentor 1H
Mevrouw E. Leenders (teha en ckv)
e.leenders@griftland.nl 

MENTOREN 1VX
Mevrouw L. de Jongh (biologie)
l.dejongh@griftland.nl en
De heer P. Kool (ICT)
p.kool@griftland.nl

 

Ons laatste nieuws

_MP_9280

Nieuwe vacatures

Wij zijn (zo spoedig mogelijk) voor het vak Informatica op zoek naar een ervaren en gedreven docent. Een docent die de ontwikkelingen op het vakgebied …

1800x1200_coronavirus_1-1024x683

Corona en ons onderwijs

2021 is gestart. We zijn benieuwd wat dit jaar ons gaat brengen. We hopen uiteraard spoedig al onze leerlingen weer op school te mogen verwelkomen. Door …

Save the date new

Save the date!

Meer informatie over de informatieavond en open dag vindt u binnenkort in het menu onder Groep 7/8 op de pagina Kom kennismaken. Inschrijven voor een …