Contact

Brugklas

TEAMLEIDER BRUGKLASSEN
Mevrouw drs. D. Keijner
Doorkiesnr. 035 6098 204
d.keijner@griftland.nl

TEAMONDERSTEUNERS
Dhr. T. Visscher
teamondersteuner brugklassen
t.visscher@griftland.nl

Mevr. J. de Vos
teamondersteuner brugklassen
j.devos@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN BRUGKLASSEN

1A
Mevrouw S. van Holten (biologie)
s.vanholten@griftland.nl

1B
Mevrouw M. Struis (LO)
m.struis@griftland.nl

1C
Mevrouw T. van Tol (wiskunde)
t.vantol@griftland.nl

1D
Mevrouw L.A. Rauch (wiskunde)
l.rauch@griftland.nl

1E
De heer W. Zieleman (LO)
w.zieleman@griftland.nl

1F
De heer T. Visscher MA (Engels)
t.visscher@griftland.nl

1G
Mevrouw E. Langbroek MEd, MA (geschiedenis)
e.langbroek@griftland.nl

1H
Mevrouw E. Leenders (teha en ckv)
e.leenders@griftland.nl 

1J
Mevrouw R.S. Eringa (geschiedenis)
r.eringa@griftland.nl

1VX
Mevrouw L. de Jongh (biologie)
l.dejongh@griftland.nl en
De heer P. Kool (ICT)
p.kool@griftland.nl

Ons laatste nieuws

bonjour-magic-word

Gezocht: docent Frans

Wij zijn per direct op zoek naar een tweedegraads docent Frans. Lijkt het je leuk om als docent Frans op het Griftland College te komen …

welkom

Rooster introductiedag dinsdag 31 augustus

Dinsdag 31 augustus gaat de school weer van start! We hopen dat iedereen heeft kunnen genieten van een fijne vakantie. Wij verheugen ons erop om alle …

Examen2021v3

Geslaagd examen!!!

Donderdag 10 juni was de uitslag van het Centraal Examen 2021 deel 1: de vlaggen konden uit! Wat hebben onze examenkandidaten een heftig jaar achter …