Contact

Brugklas

TEAMLEIDER BRUGKLASSEN
Mevrouw drs. D. Keijner
Doorkiesnr. 035 6098 204
d.keijner@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN BRUGKLASSEN


Mentor 1A
Mevrouw S. van Holten (biologie)
s.vanholten@griftland.nl

Mentor 1B
Mevrouw J. de Vos (Nederlands)
j.devos@griftland.nl

Mentor 1C
Mevrouw T. van Tol (wiskunde)
t.vantol@griftland.nl

Mentor 1D
Mevrouw L.A. Rauch (wiskunde)
l.rauch@griftland.nl

Mentor 1E
Mevrouw R.S. Eringa (geschiedenis)
r.eringa@griftland.nl

Mentor 1F
De heer T. Visscher MA (Engels)
t.visscher@griftland.nl

Mentor 1G
Mevrouw E. Langbroek MEd, MA (geschiedenis)
e.langbroek@griftland.nl

Mentor 1H
Mevrouw G.N. Wallet BSW, BEd (muziek)
r.wallet@griftland.nl

MENTOREN 1VX
Mevrouw L. de Jongh (biologie)
l.dejongh@griftland.nl en
De heer P. Kool (ICT)
p.kool@griftland.nl

Ons laatste nieuws

1800x1200_coronavirus_1-1024x683

Update coronamaatregelen

12 oktober Actuele situatie: Tot en met vrijdag telden we in totaal 40 positief geteste leerlingen. Het goede nieuws is dat hiervan ook weer 24 …

WhatsApp Image 2020-09-29 at 22.04.05

Start pilot Rebound

Maandag 21 september is de pilot Rebound gestart. Hiervoor is binnen de school de dojo-ruimte vrijgemaakt en in een geheel nieuw jasje gestoken. Deze vernieuwde …

WhatsApp Image 2020-09-29 at 22.04.10

Start van spannend schooljaar

Artikel uit de Soester Courant over de start van het nieuwe schooljaar; dat door de coronacrisis anders begint dan andere jaren…