Contact

Brugklas

TEAMLEIDER BRUGKLASSEN
Mevrouw drs. D. Keijner
Doorkiesnr. 035 6098 204
d.keijner@griftland.nl

________________________________________
MENTOREN BRUGKLASSEN

Mentor 1A
Mevrouw S. van Holten (biologie)
s.vanholten@griftland.nl

Mentor 1B
Mevrouw J. de Vos (Nederlands)
j.devos@griftland.nl

Mentor 1C
Mevrouw T. van Tol (wiskunde)
t.vantol@griftland.nl

Mentor 1D
Mevrouw L.A. Rauch (wiskunde)
l.rauch@griftland.nl

Mentor 1E
Mevrouw R.S. Eringa (geschiedenis)
r.eringa@griftland.nl

Mentor 1F
De heer T. Visscher MA (Engels)
t.visscher@griftland.nl

Mentor 1G
Mevrouw E. Langbroek MEd, MA (geschiedenis)
e.langbroek@griftland.nl

Mentor 1H
Mevrouw E. Leenders (teha en ckv)
e.leenders@griftland.nl 

MENTOREN 1VX
Mevrouw L. de Jongh (biologie)
l.dejongh@griftland.nl en
De heer P. Kool (ICT)
p.kool@griftland.nl

 

Ons laatste nieuws

Erasmus-website-1

Eindexamentrainingen op het Griftland College

Inschrijving gestart! Erasmus Education organiseert in de meivakantie (3 t/m 7 mei) eindexamentrainingen voor leerlingen van het Griftland College op de eigen school. Er zijn …

Ecoschools2

Kick-off Eco-schools

De intentieverklaring is getekend; we gaan officieel van start met ‘Eco-Schools’. Wat houdt dit in? Een groep leerlingen gaat onder begeleiding van docenten onderzoeken hoe …

vacature

Nieuwe vacatures

Voor het nieuwe schooljaar 2021/2022 zijn we op zoek naar nieuwe collega’s, waaronder een docent wiskunde. Lees hier alle details. Lijkt het je leuk om …