Contact HAVO

Contact HAVO

Geschreven op 28-08-2018
Anke Rauch

   
TEAMLEIDER 2-3 HAVO
De heer J.H. van Dam
Doorkiesnummer 035 6098 209
j.vandam@griftland.nl
 
 
TEAMLEIDER 4-5 HAVO
De heer drs. D.C.H. van Ginkel
(economie)
Doorkiesnummer 035 6098 205
d.vanginkel@griftland.nl 
 
 

DECAAN HAVO
Mevrouw F. Verwoerd-Nelissen
Doorkiesnummer 035 6098 214
f.verwoerd@griftland.nl


MENTOREN HAVO 2

Mentoren 2HA
De heer O.A. Naezer (Engels)
o.naezer@griftland.nl
Mevrouw E. Langbroek (geschiedenis)
e.langbroek@griftland.nl

Mentoren 2HB
Mevrouw E. Visch (muziek)
e.visch@griftland.nl
De heer F. Veltrop (science; natuurkunde)
f.veltrop@griftland.nl

Mentoren 2HC
Mevrouw H. Bakkenes (Engels)
h.bakkenes@griftland.nl
Mevrouw M. Hulsink (Duits)
m.hulsink@griftland.nl

Mentoren 2HD
De heer R. Bunnik (tekenen; handvaardigheid)
r.bunnik@griftland.nl
De heer L. van der Welle (natuurkunde; scheikunde)
l.vanderwelle@griftland.nl



MENTOREN HAVO 3

Mentor 3HA
Mevrouw drs. I.B. Appelo- Pollmann (Nederlands)
i.appelo@griftland.nl

Mentor 3HB
Mevrouw I. Land (Frans)
i.land@griftland.nl 

Mentor 3HC
Mevrouw M.J. van Logtestijn - Ferreiro Margaride (economie)
m.vanlogtestijn@griftland.nl


MENTOREN HAVO 4

Mentoren 4HA
De heer W. Hoogendijk (geschiedenis)
w.hoogendijk@griftland.nl  

De heer M. Hendriks (economie)
m.hendriks@griftland.nl

Mentor 4Hml1
Mevrouw drs. A.R.M. Hansum (aardrijkskunde)
a.hansum@griftland.nl  

Mentor 4Hml2
Mevrouw N. Niekus (natuurkunde)
n.niekus@griftland.nl

Mentor 4Hml3
Mevrouw drs. J. Stapelbroek (biologie)
j.stapelbroek@griftland.nl

Mentor 4Hml4
Mevrouw C.P. Beuving (maatschappijleer)
c.beuving@griftland.nl  

Mentor 4Hml5
Mevrouw drs. A. Vink (Frans)
a.vink@griftland.nl

Mentor 4Hml6
De heer J. Gnodde (Informatica)
j.gnodde@griftland.nl

Mentor 4Hml7
De heer M. Hendriks (economie)
m.hendriks@griftland.nl


MENTOREN HAVO 5

Mentor 5HA
De heer K. van 't Hul, MEd (Engels)
k.vanthul@griftland.nl

Mentor 5Hml1
Mevrouw drs. J. van der Worp (aardrijkskunde)
j.vanderworp@griftland.nl

Mentor 5Hml2
Mevrouw drs. J. Hooft (economie, management en organisatie)
j.hooft@griftland.nl

Mentor 5Hml3
​De heer drs. W.J.W.M. Wolterink (wiskunde)
w.wolterink@griftland.nl

Mentor 5Hml4
Mevrouw M. van de Beld (tekenen)
m.vandebeld@griftland.nl  

Mentor 5Hml5
De heer ir. T. Bertens (scheikunde)
t.bertens@griftland.nl 

Mentor 5Hml6
Mevrouw ir. M.C. Kooij (wiskunde)
m.kooij@griftland.nl